Хто такі Ска?

Відповісти на питання, хто такі ска (SKA), однозначно не можна, але найприкріше те, що інтернет нам не дає ніякого чіткої відповіді, а розповідає лише про історію музичного напряму. У нашій статті я спробую трохи обійти стороною ранні прояви цієї музики (Ви, думаю, без зусиль знайдете це в вікіпедії), і заглиблюючись в сучасні субкультури, спробую з’ясувати, хто такі Ска.

Субкультура СКА

Більшість стверджує, що субкультури ска немає. Це твердження не зовсім вірно, по ряду причин. Дуже часто при згадці СКА, спливає стара субкультура ямайки Руд-бої (Rude-boy), або (rudie). Вона виникла на Ямайці під час першої хвилі музики СКА, і грубо кажучи, в Росії не поширена. Однак, що таке субкультура в принципі? Субкультурою, за визначенням є соціальна група, зі своїми нормами і цінностями, що відрізняються від основної культури. Звідси висновок, що в принципі, любителі музики Ска, що одягаються певним чином, цілком створюють невелику субкультуру. Нехай вся інша неформальна громадськість і не визнає їх як субкультуру, від цього явища не позбутися.

Музика СКА

На даний момент в Росії музикою СКА прийнято вважати суміш характерних рис, притаманних минулим хвилях СКА з різними напрямками хардкору та панку, а також реггі. У музичному плані Ска притаманний акцент на другу частку і використання духових інструментів.

Одяг та стиль СКА

Одяг Ска увазі використання (до місця і не до місця) чорно-білої клітки. Цей дизайн використовувався для обкладинок другий Ска хвилі, рекорд компанією «2-Tone». У клітку може бути все що завгодно: краватки, Бондай, кеди, шарфи, різні браслети, шапки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Культура. Додайте в закладки постійне посилання.