Хто такі педовкі?

XXI століття стало батьком багатьох молодіжних субкультур. З панками, мажорами і геймерами ми начебто розібралися, а хто такі педовкі?

Педовка — представниця молодого покоління, їй від 12 до 16 років (рамки можуть незначно варіюватися).

Тепер докладніше зупинимося на значенні слова педовка і з’ясуємо, що робить дівчинку педовкой? Педовок відрізняє бажання здаватися дорослішими, розумнішими, гарніше і значуща, ніж вони є насправді. Як Ви розумієте, їх спроби в цьому досить безуспішні, і з боку такі дівчатка виглядають смішно і безглуздо. Вони обговорюють і роблять речі, які в їхньому віці просто недоречні. Багато зараховують себе до емо-субкультури, яка сама по собі часто вважається ні чим більшим, ніж позерство.

Як педовкі виділяються зовні? Через брак більш дієвих способів заявити про себе, вони дуже сильно дбають про зовнішність. Ви дізнаєтеся педовку по синяво-чорним фарбованим випрямленою, можливо нарощеним волоссям, косою чубку, смугастої одязі, достатку підвісок, браслетів і значків.

Педовкі проводять багато часу в соціальних мережах, де їхні анкети також легко впізнати. Непропорційно довгі аватарки з фотографією в нижній білизні / на тлі килима / «з руки» / з надутими губками, філософські статуси, велика кількість Написів паркан …

Зустрівшись з педовкой, постарайтеся не лаяти сучасне «втрачене» покоління, а бути поблажливими …

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.