Хто такі фейки?

Фейк стали поширеним явищем у всесвітній павутині. Але як дізнатися, хто такі фейки і в чому їх зміст? Фейк (з англ. Fake) — означає фальш і підробку. Більшість людей знайомі з поняттям «фейк» через контакт. Хто такі фейки в контакті? Як правило, це кілька акаунтів одного і того ж людини в одній або кількох соціальних мережах. Але тут важливо розуміти, що ці кілька акаунтів, які і називаються фейк, заводять люди, які не знають реальної людини, фото та інформацію якого вони поміщають на свою сторінку в соціальній мережі. Тим самим, використовуючи інформацію іншої людини, фейки додають друзів, ведуть блоги і спілкування з людьми, не від свого обличчя, а від чужого імені. Так як жертвами фейків в основному стають люди, що стали відомими або просто виділяються красивою зовнішністю і якимись успіхами, то фейки до останнього будуть прикидатися ними і підробляти будь-яку інформацію. Хоча насправді вони є лише «фальшивками» і не зможуть надати навіть елементарних доказів, що є тим справжнім чоловіком, за якого їх сприймають багато користувачів.

Як вже стало відомо, копіюють і створюють фейки чиї завгодно. Але особливо забавно за цим спостерігати, при створенні «фальшивок» західних зірок в тому ж вконтакте або однокласниках, коли фейки вказують основну інформацію російськими буквами і поміщають в альбоми закачані картинки з інтернету.

Що ж рухає людьми, які всім цим займаються і створюють фейки? Насправді, мотивація у всіх різна: хтось з такою метою хоче просто побавитися, хтось, таким чином, подумує нанести шкоду іміджу публічної людини, а хтось хоче прикрити за чужим обличчям свою шахрайську діяльність, наприклад, ті ж спамери і т.д.

Ознайомившись з тим, хто такі фейки в контакті, ви можете самі знайти чимало підроблених аккаунтів. Якщо це станеться, то негайно зверніться в офіс компанії тієї соціальної мережі, де ви їх знайшли, тоді адміністрація видалить фальшиві акаунти. Але якщо ви виявите їх у Facebook, то зробити це буде складніше, тому що компанія знаходиться в США і досить довго можуть протривати переговори.

Щоб підвести підсумок і самим відповісти на запитання, хто такі фейки, досить згадати їхні головні ознаки: слабо заповнена анкета, яка була створена недавно, відсутність фото на тлі рідного міста; наявність спаму на стіні і в інформації; занадто західні або занадто красиві фотографії; екзотичне ім’я та екзотичний вуз; відсутність друзів і відсутність коментарів від друзів.

Якщо вам попався чийсь аккаунт, і зійшлося трохи вище перерахованих ознак, то ви маєте справу з так званої «фальшивкою».

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.