Хто така стерва?

Всі жінки різні. Є домашні квочка, зухвалі кішечки, люблячі мами, розумниці і красуні. А є й стерви. Слово «стерво» викликає бурю емоцій, як позитивних, так і негативних, нікого не залишаючи байдужим. Чоловіків до них тягне, дівчата намагаються наслідувати, а інші жінки заздрять їм. Хто така стерва? Давайте розбиратися. Якщо заглянути в тлумачні словники, то ми дізнаємося, що стервом раніше називали труп тварини, падло, мертвечину і палую худобу. Пізніше це слово стали вживати по відношенню до скандальних і крикливим жінкам. Таке вживання слова збереглося і до цих пір. Але зараз, в XXI столітті, слово «стерва» найчастіше використовується в іншому значенні, як раз в тому, що викликає вспеск емоцій.

Хто ж вона така, стерво XXI століття? Зараз стервом називають сильну, самодостатню, розумну, красиву і люблячу себе жінку. Особливість стерви — це поєднання бездоганною жіночої зовнішності з холодним розважливим розумом і чоловічим поглядом на світ. Якою має бути справжня стерва?

 • Для стерви не існує слів «не хочу», «не можу», «не буду», «втомилася і лінь» щодо своєї зовнішності. Після важкого робочого дня вона ніколи не завалиться на ліжко і не засне з нечищеними зубами і з несмитой макіяжем. Вона пестить і плекає кожен квадратний сантиметр свого тіла. Стерво любить і приймає себе такою, яка вона є, але якщо з’являється можливість покращити свою зовнішність, вона її ніколи не упустить. Крім того, у стерви бездоганний смак в одязі та косметиці. Білизна — тільки найкраще і натуральне, косметика — тільки якісна. Багато жінок при виході з будинку наводять марафет і виглядають на всі сто, а вдома одягаються в старі халатики і штанці. Стерва так ніколи не зробить, тому що поважає себе і повинна тримати марку завжди і скрізь. Вдома вона буде така ж гарна, як і на людях.
 • Стерва — це таємниця за сімома печатками. У багатьох таких жінок немає кращої подруги і жилетки, в яку можна поплакатися, тому що вони не дозволяють себе жаліти. У стерви завжди посмішка на обличчі, як би погано їй не було. Вона нікому не поскаржиться про свої турботи і проблеми, тому що вважає, що ц — тільки її особиста справа. Вона мало розповідає про себе, тому стерво — загадка для оточуючих.
 • Стерво завжди знає, як домогтися поставлених цілей з максимальною користю для себе і з мінімальними втратами. Вона відмінний психолог, спостерігач, слухач і аналітик. Стерво віртуозно володіє мистецтвом маніпулювання людьми.
 • Ця стерва завжди впевнена в собі і не боїться змін. Вона не покаже свою слабкість. Їй властива стриманість у поведінці і ясний розум. Вона не буде ридати, благаючи чоловіка не кидати її, не буде сваритися і кричати, як базарна баба, не стане з інтересом перемивати кісточки знайомим з сусідкою за вечірнім чаєм. Її особиста думка залишається при ній, а якщо їм цікавляться, вона поділиться своїми думками, якщо вважатиме за потрібне.
 • Хто така стерва в любові і в стосунках? Якщо чоловік пізнав справжню стерву, то він запам’ятає її на все життя. У чоловічій психології краще всіх з жінок розбираються саме стерви. Стерво приваблює чоловіка своєї загадкою, індивідуальністю, відсутністю багатьох бабських якостей і вчинків, які його дратують. Вона — майстер зваблювання і спокушання. Один погляд стерви здатний обпекти чоловіче серце навічно. Для того, щоб привернути увагу чоловіка, їй навіть не потрібно з ним розмовляти, вона зробить це за допомогою жестів і міміки. А він вирішить, що сам перший підійшов знайомитися. І так відбувається протягом відносин. Стерво готує грунт, на яку потім ступає чоловік, і він думає, що робить це сам. Вона балує чоловіче самолюбство словами і компліментами, але не заколисує, тому що знає — в стосунках немає нічого гірше визначеності. Вона ніколи не дає чоловікові розслабитися і дати йому відчути, що він повністю її завоював. Вона щодня дивує його своєю поведінкою. Відносини стерви з чоловіком можна уявити на прикладі захопленого людини, із захватом читає нескінченну книгу. Стерво знає, що чоловік любить красу і секс. Тому вона кожен раз по-новому приносить йому задоволення в ліжку, не забуваючи при цьому завжди бути привабливою. Стерво завжди кидає чоловіків перша. Якщо вона відчуває, що чоловік до неї охолов, то чи поверне його, або кине перша. У ситуації зради стерва також буде діяти обдумано і не поспішаючи, часом вдаючись до самих хитромудрим планам. Вона може назавжди посварити чоловіка з коханкою, тоді як він буде впевнений, що його стерво і не підозрює про існування іншої жінки. Він вирішить, що відносинам з коханкою прийшов кінець і що ніхто, крім коханої стерви, не здатний оцінити його по достоїнству.
 • Звичайно, стерви теж люди, і вони не застраховані від невдач. Стерви теж втрачають роботу, близьких, коханих чоловіків. Але вони завжди знаходять у собі сили встати на ноги і красивою ходою з гордо піднятою головою продовжити свій життєвий шлях, завойовуючи нові вершини.
 • Ми розповіли Вам в загальних рисах, хто така стерва. Якщо хочете стати справжнім стервом, не забувайте також залишатися індивідуальністю!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Культура. Додайте в закладки постійне посилання.