Хто пішов з друзів в контакті?

Багато хто з нас настільки звикли до соціальної мережі Вконтакте, що не помічають деяких незначних, на перший погляд, речей. Приміром, кожен день перевіряючи особисті повідомлення, ми можемо і пропустити, що список друзів зменшився, що когось там не вистачає. А якщо друзів багато, то тут вже зовсім складно буде знайти серед них відсутнього. Існують для цього дуже прості способи дізнатися, хто пішов з друзів в контакті.

Контролюй, хто пішов з друзів в контакті

 • Контролювати цей процес досить легко за допомогою популярного додатка в контакті «Друзі — список друзів під запис». Після того, як ви встановлюєте до себе на сторінку програму, перед вами з’являється вікно з трьома вкладками: додані, видалені, відвідувачі. У першій вкладці «додано» ви завжди зможете подивитися, якого числа і місяця до вас додався той чи інший друг. Записи будуть зберігатися, поки ви не натиснете на кнопку «очистити списки». У третю вкладку «відвідувачі» автоматично заносяться ті, хто потрапив на вашу посилання-пастку. Зазвичай користувачі розміщують посилання на дане додаток небудь у себе на сторінці. Та людина, яка зайде на неї, відзначиться в списку відвідувачів даного застосування в контакті. І нарешті, необхідна нам вкладка «видалені» дозволяє дізнатися, хто пішов з друзів в контакті. Тут будуть в стовпчик відображатися ваші колишні друзі з аватарки, ім’ям і датою видалення. Причому, до списку заносяться і ті, хто сам видалив вас з друзів в контакті, і ті, кого ви видалили.
 • Існує схоже додаток в контакті, де можна стежити, хто пішов з друзів в контакті. Його вибирають ті користувачі, кому не потрібні додаткові опції, такі як минулого додатку (відвідувачі, дата видалення, аватарка віддаленого). Встановлюєте додаток «Друзі 2.0: Хто пішов? Хто ололо?». Поки у вас написано, що ніяких змін немає. А коли, будь-хто буде видалений зі списку друзів в контакті, під знаком «-» ви побачите прізвище та ініціали колишнього друга.
 • Вибір є завжди! Читайте з третім додатком «Мої друзі (хто пішов, пошук друзів, рейтинг)», за допомогою якого ви також будете завжди в курсі, хто пішов з друзів в контакті. У цьому додатку вам слід натиснути на кнопку «список друзів», яка знаходиться зліва. Перед вами відкриваються 3 вкладки: зміни, всі друзі, видалені. Навпаки кожної вкладки встановлений лічильник. У змінах будуть відзначатися, як додані, так і віддалені друзі зі списку в контакті. У віддалених відзначиться аватарка, повне ім’я та дата видалення колишнього друга. Мінус цього додатка в тому, що воно завантажується довше, ніж два попередні. Швидше за все у вас відкриється друге додаток, але там і додаткових функцій немає. Адже завжди цікаво знати, коли саме пішов той чи інший друг.
 • Хтось вам може запропонувати просто копіювати весь список друзів у контакті в файл exel, а потім звірятися з ним, якщо закралися підозри, що якийсь один видалив вас. Але з додатками все буде набагато простіше.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.