Хто написав Вінні Пуха?

Не дивлячись на те, що знаменита історія Вінні Пуха була написана в 1925 і опублікована в 1926 році, справжній день народження цього талановитого ведмедики 21 серпня 1921. Що за плутанина, у чому тут секрет, і хто написав Вінні Пуха, ми обов’язково розберемося.

Написав Вінні Пуха англійський письменник Алан Олександр Мілн. Саме 21 серпня 1921 цей чоловік приніс в подарунок своєму синочкові Крістоферу Робіну іграшку ведмедя. Але відразу хлопчик не дав йому ім’я, ведмедика назвали Вінні тільки через 3 роки в честь цієї ведмедиці із зоопарку, яку побачив колись Крістофер Робін, її звали Вінніпег.

Але повернемося до автора Вінні Пуха Алан Олександр Мілн. Народився він у Лондоні 18 січня 1882 року. Мілн вчився у маленькій приватній школі. Причому власником цієї школи був батько Алана — Джон Мілн. Після Мілн молодший вступив до Вестмінстерської школу, потім в Трініті-коледж Кембриджа. У коледжі Алан вивчав математику, а й писати він почав, будучи студентом. Тоді у них була студентська газета під назвою «Grant». Творчість Мілна не залишилося в тіні, його помітили в британському гумористичному журналі «Punch», де пізніше Алан Олександр Мілн отримав посаду асистента редактора.

речі, Мілн брав участь у Першій світовій війні. Він був справжнім офіцером британської армії. Мілн засуджував війну, якраз про це одна з його книг «Світ з честю». Одружився Алан Олександр Мілн в 1913 році на Дороті де Селінкурт, а в 1920 році у щасливої родини з’явилася дитина — син Крістофер Робін Мілн. Повість про ведмежа з тирсою в голові Мілн складав для сина. Ще до виходу в світ історії про Вінні Пуха автор став досить відомим драматургом. Але успіх Вінні Пуха настільки перевершив всі очікування, що інші твори Мілна якось забулися читачем. Але ж автор написав безліч п’єс і оповідань як для дітей, так і для дорослих.

Малюки обожнювали Вінні Пуха та його друзів! Книга читалася на ніч багатьом дітлахам. А пізніше стали знімати мультфільми про Вінні Пуха, створювали відео-ігри з відомим персонажем. Книга була перекладена і на російську мову Борисом Заходером, який прекрасно зміг передати настрій повісті. В СРСР мультик про доброго ведмедика зняв режисер Федір Хитрук. Озвучував Вінні Пуха Євген Леонов. Знаменита діснеївська екранізація досі тепло згадується вже дорослими людьми, що виросли на персонажах того мультика. До речі, вони змальовані з цієї книги, де типажі були схвалені самим Аланом Олександром Мілном!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.