Хто найчастіше відвідує мою сторінку ВКонтакте?

Vkontakte.ru або просто Контакт — це найпопулярніша соціальна мережа в Росії. Кількість користувачів вже налічує кілька мільйонів. Майже кожна молода людина жодного дня не обходиться без контакту. Як дізнатися хто бував на вашій сторінці і хто це робить найчастіше? З цим сьогодні і розберемося. Отже:

Хто найчастіше відвідує мою сторінку?

На жаль, немає такої утиліти або сервісу, який дозволив би дізнатися хто найчастіше буває на сторінці вашого профілю. Такі опції є на «Однокласниках» і на «Моєму світі». Всі додатки, які вам гарантують цю інформацію працюють не в автоматичному режимі. Хоча можна подумати, що це так. Людина буде помічений додатком тільки у випадку, якщо він перейде по посиланню програми. Так що це просто реклама і самораскрутка програми, якому не варто вірити. Ці програми називаються «Слідопит» і «Радар».

Є ще одна небезпечна пастка-програма, яка обіцяє вам доступ до повного переліку відвідували вашу сторінку. Програма називається «gostivk». При її скачуванні та встановлення ви отримуєте небезпечний вірус. В результаті його дій ви можете втратити свої паролі і конфіденційну інформацію. Закінчиться тим, що, одного разу, зайшовши на свою сторінку, ви отримаєте повідомлення, що вона заблокована. Пароль вкрадений і змінений. Через вашу сторінку поширюють спам. Однак, нічого страшного в цьому немає. Адміністрація vkontakte.ru запропонує вам змінити пароль і ящик електронної пошти, які були вкрадені. Але ви не зможете подивитися хто найчастіше відвідує вашу сторінку.

Ще один сервіс, який обіцяє показати статистику відвідувань вимагає відправки СМС повідомлення. Як можна здогадатися, це буде коштувати чималих грошей, ну а результат може і не піти зовсім. Сервіс називається «Впросмотре».

Є така думка в голові, яка не дає нам спокою. Чому люди запитують про це? Хто найчастіше буває на моїй сторінці? А ще більше: «Хто постійно повзає по моїй сторінці?» До чого все це? Навіщо ви створювали сторінку? Щоб ніхто по ній не «повзав»? Це питання відображає дуже дивну позицію користувача. Він готовий ділитися своєю інформацією, однак, дивується, чому за його сторінці повзають люди і дивляться інформацію, яку він сам добровільно надав. Де логіка? Як же так? Дорогий, ти сам цього хотів. Щоб повзали, і щоб читали, і щоб коментували. Якби ти дійсно цього не бажав, тоді не було б жодних питань. Сторінка на сайті vkontakte.ru не була б створена. Звичайно, багато хто заявляє про те, що контакт мені потрібен тільки для інформації і зв’язку. Але це обман. Обман самого себе. Мета контакту заявлена не дуже правильно.

Справжня мета використання сервісів контакту — це задоволення потреби в соціальному прийняття або ж неприйняття. Говорити про те, що контактом ви не користуєтеся і не цікавитеся — це неправомірно. Якщо у вас є сторінка, значить ви користуєтеся і цікавитеся. Дорогі читачі, не обманюйте себе. Соціальна мережа — це, з одного боку, хороша штука. Але у будь-який «хорошою штуки» є й погана сторона. Чим більше ми спілкуємося в контакті у віртуальному середовищі, тим менше ми знаходимо що сказати в нашому реальному житті. Не варто застрявати на довго в соціальних мережах. І не варто дізнаватися хто частіше відвідує мою сторінку. Не варто думати, що це безневинна розвага. Багатьох людей контакт уже «поглинув», і творці, до речі, тут ні при чому. Всю ідею псують ті, хто цю ідею використовує.

Таким чином, хотілося б відзначити почуття якогось обурення, яке пов’язане з постановкою питання про те, хто частіше відвідує мою сторінку. Немає різниці, хто і коли. Головне, що у вашій реальному житті є люди, які хочуть бути з вами і віртуальному просторі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.