Хто буде, хлопчик чи дівчинка?

Більшість майбутніх батьків знаходять цікавим і забавним гадати, хто у них буде: хлопчик чи дівчинка. Малюк ще в животі у мами, а вже хочеться дізнатися, якої він статі. Звичайно, мама з татом будуть раді й синові й доньці, просто верх бере цікавість! А деякі бажають спрогнозувати стать дитини ще при плануванні вагітності.

Хто буде: хлопчик чи дівчинка — плануємо вагітність

Можете вірити, а можете поставитися з іронією, але вчені з Нідерландів кажуть, що існує певна дієта, щоб народився хлопчик чи дівчинка … Щоб самим управляти вибором статі майбутньої дитини, мама і тато повинні за місяць до зачаття є певну їжу. Судячи з проведеним дослідженням дієта була визнана ефективною у 80% жінок. Бути може, варто спробувати?

Як завагітніти хлопчиком — дієта

Щоб зачати хлопчика, їжте більше м’яса, ковбас, соління, білок відварених яєць, риба, консервовані овочі, а вино і пиво можна вживати в помірних кількостях. Ніяких горіхів, солодощів і молочних продуктів! Намагайтеся завжди щільно снідати і вживати солону їжу з високим вмістом жирів. Вважається, що висококалорійні продукти в раціоні пари, плануючої зачати дитину, підвищують шанс жінки завагітніти хлопчиком.

Як завагітніти дівчинкою — дієта

Щоб завагітніти дівчинкою, харчуйтеся їжею, багатою магнієм і кальцієм, тобто молочними продуктами, йогуртами, твердим сиром (сир з цвіллю не можна!), фруктами, шпинатом, вівсяною кашею, брокколі горіхами, медом і ласуєте варенням. Ні в якому разі не їжте продукти, багаті кальцієм і содою: картоплю, оливки, бекон, банани, копченості, креветки, анчоуси, рис як гарнір, перероблене м’ясо. Намагайтеся якомога менше їсти хліба та печива.

Вага жінки до вагітності

Дійсно, вага жінки може бути показником статі дитини. Але гарантувати нічого не можна. Судячи зі статистики, жінки, які мають вагу до вагітності нижче 54 кг народжують дівчаток. А ті, чий нормальний вага перевищує 54 кг, частіше народжують хлопчиків. Вся справа в тому, що для розвитку плоду чоловічої статі потрібно набагато більше поживних речовин, що проводяться дослідження це підтвердили.

Вік мами і місяць зачаття

Також запланувати, хто у вас буде, хлопчик чи дівчинка, можна, якщо подивитися на свій вік і місяць зачаття. Щоб народити дівчинку, жінці має бути парна кількість років, а зачаття плануйте на парні місяці (лютий, квітень, червень, серпень, жовтень і грудень), або навпаки непарну кількість років і непарні місяці. Щоб завагітніти хлопчиком, жінці з парною кількістю років потрібно зачати дитину в непарні місяці, а з непарним віком — в парні місяці. Не вимагайте доказів, їх просто немає. Але цей дивовижний спосіб реально спрацьовує!

Які пози потрібні в сексі, щоб завагітніти хлопчиком або дівчинкою

У 70-х роках XX століття був проведений експеримент і підтверджена гіпотеза, що сперматозоїди, які несуть Х-хромосому в родових шляхах жінки живуть довше. Тобто, щоб зачати дівчинку, потрібно займатися сексом в проміжок між першим і четвертим днями перед овуляцією. Що стосується пози в сексі, то для зачаття дівчинки більше підходить класична позиція при статевому акті в чоловіка і жінки. Дуже важливо, щоб мама не довела справу до свого оргазму, інакше в піхву створиться інша середу.

Щоб зачати хлопчика, займайтеся сексом в позі «позаду», щоб створити максимальне проникнення. Причому необхідно, щоб статевий акт припадав на останні 12:00 перед овуляцією або в сам момент овуляції. Оргазм жінки буде хорошим фактором для зачаття хлопчика в цей момент. Щоб метод був ефективний на 75%, дослідники радять провести спринцювання піхви розчином з питної соди прямо перед сексом.

Крім того, можна займатися любов’ю частіше, так в спермі чоловіка буде більше Y-хромосом. Про це говорив американський лікар Дж. Юнг. Тобто щоб завагітніти хлопчиком, потрібно займатися сексом частіше, а для дівчинки — рідше.

Визначаємо по вагітності, хто буде: хлопчик чи дівчинка

 • Старі люди завжди говорили, що якщо живіт мами має форму огірка, стирчить як би вперед, то народиться син, а якщо з боку спини мами видно боки живота, то чекайте дочку.
 • примічають ще, сто токсикозом в перші три місяці більше страждають жінки з дівчинкою в животику, а якщо вагітність на самому початку дуже легка, то буде хлопчик.
 • Деякі вірять, що дівчинка «відбирає» красу мами, тому коли вагітна жінка тільки кращає, у неї народиться хлопчик. Пояснення зовсім не наукове, а на досвіді часто так і виявляється.
 • помічаєте, що малюк постійно штовхається з правого боку? Швидше за все, ви носите під серцем сина.
 • Пишуть, що якщо під час вагітності жінці уві сні часто здається, що вона чоловік, народиться хлопчик.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.