Харчування при діабеті — пониження рівня цукру в крові

загрузка...

Як відомо, хворі на діабет вимушені дотримуватися особливої дієту, що вимагає непересічний сили волі і дисциплінованості. Велика частина ласощів, які звичайні люди можуть себе дозволити хоч кожен день, для діабетиків табу. Така сувора дієта зіпсує життя кому завгодно … Чи є способи виправити цю безрадісну ситуацію?

Перш за все, будь-яку дієту (тобто раціон харчування) при діабеті потрібно обов’язково узгодити з лікарем або дієтологом. Не вирішуйте нічого самостійно. Призначаючи харчування, лікар візьме до уваги причини діабету (ожиріння, хвороба, стрес, сімейна схильність та інше), історію хвороби і спосіб життя. Таким чином, призначена лікарем дієта буде строго індивідуальною і враховувати саме ваші потреби.

Будь-яка дієта при діабеті заснована на зменшенні споживання вуглеводів і глюкози і збільшенні споживання білків. Харчування при діабеті — це, перш за все, свіжі фрукти і овочі, що знижують рівень цукру в крові.

Діагноз «діабет» ще не вирок і аж ніяк не означає, що ви не зможете повернутися до нормального життя і звичного для вас харчуванню. Так, вам доведеться істотно змінити свої звички і раціон, але деякі улюблені продукти все ж залишаться, щоправда, у вельми помірних кількостях.

Як продукти впливають на рівень цукру в крові?

Вам доведеться навчитися стежити за харчуванням, щоб зберегти здоровий баланс.

Крім того, будь-яка дієта при діабеті неодмінно повинна супроводжуватися заняттями фітнесом — це дуже важливо для здоров’я. Мова йде не про придбання абонемента у фітнес-клуб або виснажливих тренуваннях в найближчому спортзалі. Досить 4 рази на тиждень прогулюватися у швидкому темпі протягом приблизно години. Подібні фізичні навантаження допоможуть різко знизити вміст цукру в крові, а також збільшити запаси інсуліну в організмі.

Хоча дотримуватися дієти при діабеті досить важко (особливо перший час), пам’ятайте, що вона дуже корисна для здоров’я — незабаром ви помітите явні зміни на краще, а в довгостроковій перспективі можливо суттєво полегшення.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.