Все, що потрібно знати про грибкових інфекціях

Іноді білий наліт на язиці — результат грибкової інфекції, також відомої як кандидозний стоматит. Стоматит викликають дріжджоподібні грибки роду Candida; це захворювання характеризується появою точкових білих нальотів, що зливаються в плівки. Коли порушується бактеріальний баланс в порожнині рота або горла, грибки Candida розмножуються, в результаті чого мова покривається білим нальотом. Люди з ослабленою імунною системою і регулярно приймають антибіотики більш схильні до небезпеки розвитку грибкової інфекції.

Кандидоз швидко стає одним з найбільш спірних питань сучасної охорони здоров’я. Більшість лікарів навіть не вірять в існування цієї хвороби, оскільки у неї величезна кількість симптомів, але ті, хто вірить, роблять це з пристрастю і переконанням. На жаль, ніколи не проводилося грунтовного дослідження, присвяченого вивченню зв’язку між кандидозом і здатністю жінки зачати і виносити дитину, хоча існує думка, що сильна грибкова інфекція може настільки порушити хімічну середу, що істотно ускладнює зачаття.

Ніколи не спринцюйтеся з оцтом — він занадто кислий! Природне середовище піхви спочатку містить кислоту; але це здоровий рівень кислотності. Використання оцту для спринцювання знижує рівень pH піхви, що викликає численні вагінальні захворювання, наприклад, грибкову інфекцію, вагініт.

Як лікувати кандидоз

Існує безліч способів лікування кандидозу, у тому числі використання протигрибкових кремів і таблеток за призначенням лікаря. Однак найкращими і ефективними ліками залишаються прості домашні засоби, які надають довгострокове вплив і не мають побічних ефектів. По суті, ці кошти не тільки лікують захворювання, їх можна також приймати щодня для запобігання інфекції. У цьому їхня відмінність від протигрибкових препаратів, які можна приймати тільки в період захворювання. Ця відмінність пояснюється тим, що цей аптечні препарати швидко втрачають ефективність, якщо приймати їх регулярно.

На жаль, лікарі іноді неправильно діагностують грибкові інфекції як бактеріальні за своєю природою, тому для їх лікування призначають антибіотики. Це може призвести до знищення природних конкурентів дріжджоподібних грибків і фактично погіршити тяжкість перебігу інфекції.

Ліки безрецептурного відпустки застосовуються для лікування вагінальних грибкових інфекцій з деякими обмеженнями. Як правило, до їх складу входить чотири активних інгредієнта, що зупиняють поширення грибкової інфекції. Ці ліки входять в групу протигрибкових препаратів, які активно руйнують клітинні стінки Candida і бактерій. Корисно знати, що антибіотики можуть порушити баланс здорових бактерій в піхву і кишечнику, що викликає діарею, вагініт і запори.

Кандидоз у чоловіків

Більшість людей вважає грибкові інфекції та молочницю виключно жіночими захворюваннями, але від подібних хвороб не застраховані і чоловіки. У чоловіків кандидоз розвивається в паховій області і викликає хворобливі відчуття, свербіж і почервоніння голівки пеніса, мошонки і крайньої плоті. Нерідко діагностувати захворювання допомагають невеликі білі плями на статевому члені, печіння при статевому акті і швидкоплинна висип. Враховуючи той факт, що для грибків Candida сприятлива середа — тепла, спітніла і запалена шкіра, чоловіки, які не пройшли обряд обрізання, більш схильні до розвитку кандидозу. У деяких випадках через алергічну реакцію на дріжджоподібні гриби навіть набрякає крайня плоть і на ній з’являються тріщини. Крім того, до розмноження дріжджоподібних грибів може призвести не тільки високий рівень вмісту цукру в крові чоловіків (тобто при діабеті), а й використання парфумерії, фарб, мила і гелю для душу (алергічна реакція).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.