Все про рум’янах — як підібрати правильні

Рум’яна — це косметичний засіб, який використовується в дуже невеликій кількості , обережно, ледь помітно, але, тим не менш, додає обличчю здорове сяйво і допомагає розставити необхідні акценти.

Відомо, що рум’яна використовували ще в стародавньому Єгипті. Тоді їх наносили не тільки на щоки і скули, але і на губи. В деякі епохи рум’янами користувалися як жінки, так і чоловіки — зокрема, це було прийнято в Епоху Регентства.

Правильне використання рум’ян допоможе згладити багато недоліків, проте помилки і недбалість будуть дуже сильно кидатися в очі. Наприклад, щоб зробити ніс візуально коротше, проведіть ледь помітну смужку рум’ян від середини носа до його кінчика. Якщо ніс дуже широкий, можна нанести трохи рум’ян на крила носа.

Як наносити рум’яна

Наносити рум’яна потрібно так, щоб вони виглядали природно. Вдень використовуйте більш світлі відтінки, ввечері — темні. Наносьте їх на основу і під пудру.

Використання рум’ян тісно пов’язане з формою обличчя. Власницям особи довгастої форми слід наносити рум’яна на щоки, по напрямку до вух. Завдяки цьому особа буде здаватися трохи ширше.

Якщо особа квадратної форми, наносьте рум’яна на нижню частину щік і щелепи — це зробить обличчя візуально більш округлим.

Тим, у кого кругле обличчя, рум’яна потрібно наносити на щоки у напрямку до носа. Ще трохи рум’ян слід нанести трохи вище вилиць.

Не користуйтеся рум’янами в жарку і вологу погоду. Через вологого повітря рум’яна швидко скачався і будуть виглядати дуже неприродно.

Якщо ви нанесли дуже багато рум’ян, не стирайте надлишки серветкою. Візьміть м’яку суху губку і повільно, обережно проведіть нею по шкірі. Потім нанесіть зверху пудру, щоб зробити рум’яна практично непомітними.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.