Вправи, за допомогою яких можна прибрати боки

Жир в організмі може бути різним. І внутрішній жир, що відкладається в ділянці живота і талії, вважається найнебезпечнішим, оскільки він покриває внутрішні органи і може викликати серйозні і тривалі проблеми зі здоров’ям. Жировий прошарок в області стегон також може принести шкоду здоров’ю і, крім того, виглядає вона непривабливо. Але є ряд вправ, за допомогою яких можна спалити жир, що відкладається на боках. Для їх виконання не потрібно ходить в спортзал або наймати особистого тренера.

Крок 1

Можна робити присідання на одній нозі з відведеним назад і зігнутим коліном. Це зміцнює м’язи черевного преса, косі м’язи живота, а також сприяє спалюванню калорій. Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей, ступні розгорнуті в бік. Візьміть в кожну руку по гантелі, руки витягніть уздовж тіла. Копчик подається вперед. Під час присідання відведіть ліву ногу назад і вправо, а праву стопу підійміть на полупальци, як ніби ви присідаєте в реверанси. У міру зміцнення м’язів ніг починайте виконувати одночасно підйом лівої ноги і правої стопи. Руки розгорніть долонями вперед і підніміть гантелі до плечей. Поверніться у вихідну позицію і виконайте 12-15 повторень вправи.

Крок 2

Щоб прибрати жир в області стегон необхідно виконувати матричні випади. Для цього тримайте перед грудьми гантель, руки і ноги на ширині плечей. Зробіть крок вперед правою ногою і опустіться в випад. Потім поверніться у вихідну позицію. Зробіть правою ногою крок убік і опустіться в бічній випад. Знову поверніться у вихідне положення. Потім зробіть правою ногою крок назад і опустіться в зворотний випад. Поверніться у вихідне положення і зробіть десять повторень.

Крок 3

Зробити стегна більш міцними і стрункими допоможуть присідання на «стілець». Для цього встаньте перед стільцем, ноги на ширині стегон, спина пряма. У цій вправі задіюються м’язи черевної порожнини. Повільно згинайте коліна, намагаючись не розводити їх в сторони. Опускайтеся вниз до тих пір, поки ви майже не сядете на стілець. Залишіться в цьому положенні на 2-3 секунди, потім повільно поверніться у вихідне положення. Зробіть дві-три серії вправ по 15 повторень кожна.

Крок 4

Зміцнити м’язи стегон і зробити їх стрункішими також допомагають фронтальні присідання на одній нозі. Для виконання цієї вправи встаньте на степ-платформу і витягніть ліву ногу вперед. Потім повільно опускайтеся в присед, поки пальці лівої стопи не торкнуться підлоги. Злегка торкніться підлоги, тримаючи при цьому коліно правої ноги на одній лінії з пальцями правої стопи. Повільно поверніться у вихідну позицію і зробіть чотири-п’ять серій вправи по десять повторень кожна. Потім поміняйте ногу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.