Вправи проти скальпеля — чи є альтернатива косметичних операцій?

Багато людей кажуть про вправи для лицьових м’язів як про альтернативу хірургічних підтяжок. Звідки ж беруться ці чарівні вправи? Справа в тому, що м’язи, розташовані під шкірою, подовжуються з часом, відбиваючись і на зовнішніх шарах шкіри. Регулярна навантаження на м’язи обличчя допомагає тонізувати і зміцнити їх, тим самим підтягнувши шкіру і зробивши контур обличчя чіткішим.

Скептичне ставлення до вправ для особи цілком зрозуміло, але насправді регулярне фізичне навантаження корисна м’язам особи анітрохи не менше, ніж м’язам усього тіла. Якщо ви вже витрачали гроші на книги або спеціальні програми гімнастики для обличчя, вам більше не доведеться це робити! Всі найефективніші прийоми, зібрані в цій статті, абсолютно безкоштовні. Чому б вам не поекспериментувати трохи?

Крім вправ, кожному спортсмену необхідний масаж, поліпшуючий циркуляцію крові. Вказівними пальцями дуже швидко, але сильно постукуйте по шкірі. Потім займіться вухами, починаючи з мочок і закінчуючи самою раковиною. Це додасть шкірі здорове сяйво молодості.

Для досягнення результату в зазначеній проблемної області ці вправи потрібно робити не менше п’яти разів на тиждень:

 • Ляжте на ліжко, звісивши голову з краю. Повільно піднімайте голову до тих пір, поки підборіддя не торкнеться грудей, затримаєтеся на десять секунд. Потім так само повільно опустіть. Ця вправа допомагає зміцнити м’язи шиї.
 • Щоб пом’якшити лоб, спробуйте наступну вправу. Сядьте зручно і розташуйте пальці на лінії росту волосся по обидві сторони чола. Злегка натиснувши, використовуйте м’язи, щоб опустити брови максимально вниз. Затримуйтеся в такому напруженому положенні п’ять разів по десять секунд, чергуючи напругу з розслабленням. Не перестарайтеся: занадто велике навантаження може викликати головний біль.
 • Сидячи або стоячи, злегка нахиліть голову. Вказівним і великим пальцями натиснете на області під щелепою. Стисніть зуби і надавите мовою на внутрішню поверхню нижніх зубів спочатку злегка, а потім сильніше. Досягнувши максимального тиску, затримаєтеся в цьому положенні на вісім секунд, а потім повільно розслабтеся. Повторіть чотири-п’ять разів. Ця вправа перешкоджає утворенню другого підборіддя.
 • Область навколо губ теж потребує зарядці. Закиньте голову назад так, щоб ваше обличчя було майже паралельно стелі. Зберіть губи так, як ніби збираєтеся поцілувати стелю. Тягніть їх як можна далі на протязі 10 секунд, а потім розслабте рот і поверніть голову в початкове положення. Повторіть 5 разів.
 • Втрачаєте форму скул? Спробуйте наступне. Відкрийте рот наполовину, а потім опустіть куточки губ максимально вниз. Покладіть пальці трохи нижче скул: ви повинні відчувати напругу. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд, потім розслабтеся. Повторіть десять-п’ятнадцять разів.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.