Вправи для стегон — створюємо привабливий силует

Вправи з аеробіки — єдиний спосіб прибрати жир , як з ваших стегон, так і з інших частин тіла. Багато вправи зроблять стрункими і приведуть в тонус внутрішню і зовнішню поверхню ваших стегон і сідниць, але не допоможуть позбутися від лежачого зверху жиру, якщо це не будуть вправи з аеробіки. Єдиний спосіб привести в порядок стегна — поєднувати силові вправи з вправами з аеробіки, які примушують рухатися ваші довгі м’язи і збільшують частоту ударів серця на тривалий період часу.

Прогулянки пішки і оздоровчий біг

Недолік фізичних вправ може бути найбільш вирішальним фактором зайвої ваги у вас, ніж переїдання. Відомо, що люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, які починали бігати підтюпцем, втрачали жир в кількості пропорційному кількості милею, які вони пробігали. Помірно-інтенсивні прогулянки пішки або біг підтюпцем від 4-5 милею на годину, підвищують частоту ударів вашого серця. Залишаючись в оптимальному режимі спалювання жиру, ви спалите жир на стегнах і на інших частинах тіла. На додаток до всього ви поліпшите стан вашої серцево-судинної системи. Ваш режим спалювання жиру — цільової серцевий ритм між 60-80% вашого максимального серцевого ритму. Вирахуйте свій ритм шляхом вирахування вашого віку з числа 220 і помножте на 0,6 і 0,8.

Спортивна діяльність

Займайтеся спортом, і ви також зможете скинути жир. Баскетбол, футбол, хокей, плавання і катання на бігових лижах — ось приклади вправ для довгих м’язів, які можуть перевести частоту вашого пульсу в режим спалювання жиру. Але вам не обов’язково грати в організовані спортивні ігри, гра з баскетбольним м’ячем під час перерви або на доріжці до будинку з вашими дітьми буде мати той же ефект. Частота, інтенсивність і тривалість занять аеробікою — ось ключ до вправ на спалювання жиру. Таким чином, займайтеся 3-5 разів на тиждень, змусьте працювати ваш пульс так, щоб спалювати жир і тримайте його так 20-30 хвилин.

Інші види діяльності

Багато інші види діяльності можуть допомогти вам позбавитися від жиру на стегнах, якщо спорт вам не підходить. Їзда на велосипеді, піші прогулянки, заняття аеробікою, танці, стрижка газону, веслування веслами і робота в саду — все це підвищує ваш пульс і змушує ритмічно рухатися довгі м’язи рук і / або ніг. Коли ви виконуєте вправи з аеробіки, ви також зміцнюєте ці м’язи. Так як тіло спалює більше калорій, щоб підтримати м’яз, ви в сумі спалюєте більше калорій. Чим більше жиру ви заміните мускулами, тим швидше ви позбудетеся від того шару, який приховує ваші наведені в тонус стегна і сідниці.

Вправи для тонусу

Коли жир зникне, ви захочете показати красиві, накачані м’язи. Вправи для тонусу, які теж відносяться до аеробіки, будуть мати подвійне значення. Випади тонізують стегна і сідниці і підвищують пульс. Ви можете вибрати нерухомі випади або випади з ходьбою. Випади з присіданням, коли ви робите випад назад, також приведуть в тонус сідниці; у поєднанні з випадами в сторони, вони змусять кров циркулювати швидше, що призведе ваші стегна в тонус і спалить жир.

Вправи з аеробіки

Такі види активності, як прогулянка, біг та їзда на велосипеді допомагають спалювати жир по всьому вашому тілу, включаючи стегна. Почніть спалювати жир і втрачати сантиметри зі своїх стегон і з інших місць тіла. Зазвичай жінкам потрібно хоча б годину помірно-інтенсивної активності щодня, щоб знову не набрати вагу. Ви повинні робити фізичні вправи більше однієї години в день, щоб схуднути. Тим не менше, якщо ви в даний час не робите фізичних вправ, навіть щоденна півгодинна прогулянка пішки почне зменшувати ваші стегна.

Присідання

Ці нещадно спалюють жир вправи задіюють найбільші м’язи вашого тіла, включаючи квадраціпси, біцепси стегон, бічні поперечні м’язи або внутрішні м’язи стегон, відводять м’язи стегна або верхні м’язи стегна, а також сідничний м’яз. Після розігріву зробіть 2-3 підходи по 10-12 повторень. Ви повинні стояти, поставивши ноги на ширині плечей. Дотримуючись за стілець або витягнувши руки перед собою для утримання рівноваги, зігніть ноги в колінах, присівши навпочіпки. Не давайте колін виступати далі ваших пальців ніг. Затримайтеся так кілька секунд, потім поверніться у вихідну позицію.

Випади

Як і присідання, випади також задіють великі групи м’язів. Поставте ноги на ширині плечей і покладіть руки на стегна. Зробіть великий крок вперед правою ногою. Злегка підніміть носок лівої ноги, а потім повільно опустіть ліве коліно на підлогу доти, поки ваші ноги не будуть під правильним кутом. Ваша ліва п’ята не повинна торкатися підлоги. Тримайте спину прямо і не давайте вашому правому коліну виступати далі ваших шкарпеток.

Місток

Ляжте спиною на підлогу. Розсуньте трохи стегна і покладіть руки з боків. Напружте м’язи живота. Поки ви робите видих, повільно підніміть стегна з підлоги. Вам краще тримати м’язи черевного преса стислими щоб уникнути прогинання спини. Вдихніть і повільно опустіть стегна на підлогу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.