Вправи для преса після пологів: повертаємо красу

Під час вагітності та пологів у жіночому організмі відбувається глобальна перебудова на всіх рівнях. Це і гормональна буря, і зміни в обміні речовин. Відбуваються зміни м’язової маси, тонусу мускулатури. Це цілком природні наслідки виконання однієї з найважливіших функцій жіночого організму — дітородної. Зрозуміло, навіть у тренованої спортсменки колишній плоский живіт з рельєфними м’язами сам по собі не повернеться. Необхідні вправи для преса після пологів.

Коли можна починати бажану корекцію живота?

Вважається, що після природних пологів можна починати тренування приблизно через три місяці. У випадках пологів кесаревим розтином краще утриматися від навантажень на живіт місяці чотири.

В останні роки лікарі радять матерям не приступати до інтенсивних тренувань до того моменту, поки малюк не почне отримувати м’ясний прикорм. На жаль, все менше і менше молодих матерів мають можливість грудного вигодовування: молоко пропадає вже в перші місяці після пологів і діти не отримують знаходяться в материнському молоці необхідних речовин, які є основою імунітету. У деяких жінок фізичні навантаження порушують процес лактації, тому тим, хто має щасливу можливість годувати грудьми, краще не ризикувати, а почекати шість — сім місяців.

У цей період корисні піші прогулянки, плавання, ранкові пробіжки в невисокому темпі і не на дуже великі відстані. Важливо не розпускати себе, не переїдати, не захоплюватися жирним, солодким, борошняним, смаженим.

Післяпологова програма з відновлення фігури

Тим, хто серйозно налаштований на повне відновлення фігури, необхідно запастися терпінням і тверезо дивитися на речі. З того моменту, як молода мама приступить до тренувань, піде не менше півроку, а, швидше за все, рік на відновну фазу, в якій потрібно буде усунути надлишкові жирові відкладення і закласти основи твердих м’язів. Тільки після цього мова піде про формування «кубиків» преса.

Нічого неможливого немає, але потрібно розуміти, що чудес не буває, є тільки результати наполегливої праці і позитивного настрою.

Відновлювальна фаза більш ефективна, якщо проходить у фітнес-клубі, проте два рази на тиждень — це надто мало для того, щоб швидко досягти успіху, а відвідувати клуб хоча б чотири рази на тиждень не кожна мати може собі дозволити.

Ідеально займатися щодня, два дні в клубі і п’ять — вдома, самостійно. Такий режим дозволяє регулярно радитися з інструктором, який буде складати і регулювати комплекси вправ залежно від успіхів або невдач. Однак для реалізації настільки інтенсивної програми необхідна неабияка сила волі.

Особливості післяпологових вправ для преса полягають не в якихось особливих вправах, а в планомірному і поступальному нарощуванні навантажень, правильному поєднанні комплексів для верхніх, середніх, нижніх, бічних і зубчастих м’язів.

Весь сенс у тому, щоб не «перестаратися», не відбити у самої себе полювання до занять і, в теж час, тренуватися інтенсивно й успішно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.