Вправи для преса і сідниць: як добитися досконалості

Плоский живіт і пружні сідниці — показник здоров’я і відмінної фізичної форми їхнього власника, будь то чоловік або жінка. Такі властивості фігури відразу створюють хорошу репутацію людині, свідчать про здоровий і активний спосіб життя. Вправи для преса і сідниць дуже корисні для організму і дають величезний заряд енергії та бадьорості, якщо виконуються регулярно протягом довгих років.

Суть вправ для преса

Вправи для преса — це комплексні програми, спрямовані на роботу з м’язами живота. Спочатку усуваються жирові відкладення, а потім йде методична прокачування м’язів. Всі вправи виконуються з великою кількістю підходів, чергуючись між собою. Це необхідно, тому що завдання комплексу не нарощування м’язової маси, а розщеплення підшкірного жиру і промальовування рельєфу м’язів преса.

Займаючись прокачування преса, необхідно пам’ятати, що ряд вправ, побудованих на підйомах корпусу, можуть бути травмоопасни для поперекового відділу хребта, тому виконувати їх потрібно розмірено, без ривків, в одному темпі.

Як накачати сідниці

Для зміцнення сідниць ефективні глибокі присідання, які виконуються таким чином, що ікри як би вкарбовуються в стегна, а сідниці опускаються на п’яти.

Якщо сідниці виглядають занадто плоскими, чоловікам рекомендуються присідання зі штангою, які нарощують м’язову масу сідниць. У тому випадку, коли потрібно не збільшити сідниці, а створити їх красиву форму і домогтися пружності, допоможуть випади зі штангою на плечах. Такі вправи сприяють і підвищенню тонусу прямих м’язів низу спини, косих м’язів преса і формують біцепси стегна. Випади зі штангою тренують координацію рухів.

Жінкам рекомендовані ті ж вправи, але з гантелями в руках. Це більш легкий спосіб. До того ж, вправи зі штангою можуть спричинити за собою надмірний розвиток м’язів плечового пояса і біцепсів рук, що більшість жінок вважають небажаним.

Дуже ефективно для формування сідниць відоме гімнастичну вправу «полумостік». Його потрібно виконувати з положення «лежачи», з опорою на плечі, піднімаючи таз і прогинаючись у попереку, а потім затримуючись на кілька секунд у верхнім положенні.

Інше поширене вправа — махи зігнутої в коліні ногою з положення «рачки». Для того щоб сідниці і прес завжди були в хорошій формі, корисно у вільний час займатися тенісом, бігом або вчиняти велосипедні прогулянки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.