Вправи для преса для дівчат: рішення проблеми зі слабкими м’язами живота

Для того, щоб опрацювати проблему з животом треба зайнятися м’язами преса. Існує декілька простих і приємних вправ, які підійдуть для занять вдома. Займатися цими вправами краще з ранку, як зарядкою. Це подарує заряд бадьорості на весь день.

На ніч краще вправи не робити, адже фізичні вправи стимулюють активізацію внутрішніх процесів організму, збуджують нервову систему, після цього заснути буде нелегко.

Загальні рекомендації

Вправи для дівчат і жінок трохи відрізняються від решти. У більшості випадків дівчата не хочуть отримати кубики на животі, а просто прагнуть зробити талію тонкою, а живіт — плоским. Тому вправи більш легкі і приємні. Але що залишається незмінним правилом для всіх підлог та віку — це постійні тренування. Без твердого наміру тренування можуть носити хаотичний порядок, а це не дасть бажаного результату. Не обов’язково виділяти рівно годину для занять, потрібно мати достатню завзятість, щоб кожну вільну хвилину займатися вправами для преса. Якщо за день коротких занять набралося на шістдесят хвилин — мета досягнута. За годину в день можна перетворити свій живіт у витвір мистецтва.

Займатися потрібно регулярно, в ідеалі — по два-три рази щотижня. Кількість підходів — вирішується індивідуально, але цілком вистачить трьох. Самі вправи краще робити п’ятнадцять-двадцять разів.

При виконанні вправ треба стежити за положенням свого тіла, диханням. Постава повинна бути рівною, але спина повинна бути не вигнута, як у кішки, а округлена у зворотний бік. Це дуже сильно впливає на правильну навантаження на хребетний стовп. Якщо неправильно виконувати вправи, може статися зсув хребетних дисків, і спина буде дуже боліти, доведеться звертатися за допомогою до фахівця. Дихання повинне бути рівним, глибоким, коли м’язи напружені повітря треба видихати, при розпрямленні спини повітря вдихають.

Вправи

Зазвичай у жінок слабкі м’язи нижнього преса. Для зміцнення цих м’язів підійдуть підйоми ніг.

 • З положення лежачи, руки вздовж тіла ноги треба підняти вгору, коли коліна будуть рівно над стегнами, таз злегка піднімають над підлогою, потім опускають стегна, а за ними ноги. Краще обійтися без різких рухів. Мінімум п’ятнадцять повторів.
 • Ще один вид вправ для нижнього преса: підйом ніг сидячи. Потрібно сісти на лаву або стілець, відкинутися приблизно на тридцять градусів, витягнути ноги, і підняти їх, намагаючись наблизитися колінами до грудей.
 • Для того, щоб талія стала більш вираженою, потрібно попрацювати над косими м’язами преса.

 • Для цього лягти на бік, однією рукою підперти голову. Потім, за рахунок бічних м’язів преса, скорочуючи їх, підняти ногу чітко вгору, опустити вниз. Мінімум п’ятнадцять повторів. Потім повторити на іншій стороні.
 • Ще один вид вправи для косих м’язів преса: положення лежачи на боці, корпус рівний. Нижня рука на підлозі уздовж тіла, верхня — за головою. Треба одночасно підняти назустріч ноги і корпус, трохи потримати і відпустити. Працюють тільки м’язи преса. Мінімум п’ятнадцять повторів. Повторити на іншому боці.
 • Для опрацювання верхнього преса підійде популярне підняття корпусу з положення лежачи. Для прекрасних, але не найсильніших дівчат приймати повністю сидяче положення не потрібно. Досить відривати тільки лопатки. Це відмінно пропрацює верхню частину м’язів живота.

  Для навантаження на всі м’язи живота потрібно прийняти положення як для віджимань від підлоги, тільки зробити упор на лікті, і шкарпетки ніг. Тіло повинне бути прямим без вигинання. Потримати таке положення, порахувавши до двадцяти і розслабитися.

  Ще одна вправа на прес: горизонтальні ножиці. Сидячи відкинутися трохи назад, ноги підняти над підлогою, не згинаючи схрестити в горизонтальній площині і знову розвести, повторювати, виводячи нагору по черзі ліву і праву ноги.

  Вправа прес-пап’є: лягти на живіт, вигнувши спину обхопити ззаду щиколотки долонями, почати гойдатися на напівкруглому животі вперед-назад.

  Такі вправи не важко фізично, виконуючи їх, не станеш культуристом, але живіт стане пружним, рівним, на ньому не буде целюліту і жирових відкладень.

  Всіма фахівцями та інструкторами рекомендується поєднання цілеспрямованих тренувань м’язів преса з кардіо-вправами. Це допоможе в цілому скинути вагу. Крім того виконання цих вправ весело і приємно. Їх можна виконувати як зарядку, як перерву в домашніх клопотах, або присвятити цьому вихідний день. Фізичні вправи — прекрасний антидепресант. Варто тільки підібрати волосся, одягнути яскравий спортивний костюм, включити голосніше швидку музику і почати займатися спортом, як з душі йдуть тривоги, з’являються нові душевні сили. Після навантаження потрібно порадувати себе душем, можна контрастним, і нанесенням на шкіру зволожуючих засобів, або спеціальних кремів для схуднення. Розпалена шкіра краще сприйме корисні речовини, а підсилився кровотік прискорить обмін речовин і спалювання жирів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.