Вправи для преса для чоловіків: візьміть до уваги анатомічні особливості

Різниця між жінками та чоловіками, займаються корекцією власної фігури, складається як в анатомічних особливостях, так і в особливостях психології. Деякі вправи для преса, ефективні для сильної половини людства, не рекомендовані для жінок зважаючи різної будови статевих органів малого тазу. Чоловікам доступні великі фізичні навантаження і результати, відповідно, проявляються швидше.

Крім того, чоловіки більше віддають перевагу тренажери і вправи з обтяженням. Тому вправи для преса для чоловіків на початковій стадії тренувань мало чим відрізняються від вправ жіночих програм, але в подальшому вони набувають принципово інший характер.

Основні помилки в графіку тренувань

Більшість жінок схильні до планових занять і більш дбайливо ставляться до себе, проявляючи обережність в навантаженнях.

Чоловіки на початковому етапі, поки не ввійдуть в робочий ритм занять і поки заняття не стануть частиною їх повсякденного життя, часто пропускають тренування, а потім прагнуть заповнити прогалини, намагаючись за одне тренування отримати подвійне навантаження і «виконати план». Робити цього у жодному випадку не можна. Такі перепади можуть спричинити за собою серйозні ускладнення: від розривів зв’язок до серйозних захворювань серцево-судинної системи і травм хребта.

Перш за все, необхідно скласти графік тренувань для преса. Оптимальний режим тренувань — три або чотири рази на тиждень. Згодом, якщо час дозволяє, можна переходити до щоденних занять, але не раніше, ніж через два місяці успішного дотримання попереднього графіка без зривів і пропусків.

У дні тренувань неприпустимо вживати алкоголь навіть у малих дозах, особливо перед тренуванням. Про те, що бажано кинути палити, згадувати зайве. Однак якщо шкідлива звичка ще не переможена, рекомендується утримуватися від куріння до тренування і не палити протягом години після неї.

Вправи для преса в комплексних програмах бодібілдингу

Більшість чоловіків, займаючись вдома або в тренажерному залі, не обмежуються роботою з м’язами живота, а приділяють таку ж увагу мускулатурі кінцівок і плечового пояса. Щоб прокачування преса була ефективною, досить дотримувати декілька основних правил:

Не можна починати тренування з вправ для преса, тому що, прокачувати інші групи м’язів, чоловік задіює і м’язи живота. Якщо стомити їх спочатку, то потім не вдасться добре потренуватися. Прокачування преса повинна бути завершальним етапом заняття.

Найбільш ефективні для преса вправи, які виконуються якісно, до відчуття печіння. Після виникнення цього відчуття достатньо зробити «через силу» всього три-п’ять повторів, а потім перейти до наступної вправи. Вважати вправи не обов’язково, вищезгаданий симптом сам дасть зрозуміти, коли потрібно закінчувати. Рахунок — просто гарний психологічний спосіб відволіктися і не так втомлюватися від навантаження.

На першому етапі становитиме комплекс вправ, а також набувати тренажери для домашніх тренувань краще за допомогою тренера або більш досвідченого спортсмена. Інакше початківці можуть переоцінити свої сили і замість бажаних «кубиків» отримати проблеми зі здоров’ям.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.