Вправи для повних стегон: фітнес вдома

Ви регулярно займаєтеся спортом, але впертий жир навколо ваших стегон навіть з місця не зрушив. Ключ до схуднення ваших стегон — зменшення загального відсотка жиру, так як точкове схуднення неможливо. Вироблення гарних м’язів за допомогою силових вправ підсилює обмін речовин і сприяє втраті жиру. Включіть вправи для нижньої частини черевного преса в вашу програму тренувань, щоб спалити жир і прибрати зайві сантиметри з ваших стегон.

вишагіванія на платформу

Виконуючи вишагіванія на платформу, ви зміцнюєте боки, сідниці і ікри. Стати напроти плоскою лавки або крокової платформи, праву ногу поставте наверх. Зробіть прес на праву ногу і перемістіть тіло на лавку. Підніміть ліве коліно на рівень стегна. Опустіться вниз лівою ногою, а праву ногу поверніть у вихідну позицію. Повторіть рух по три підходи по двадцять повторень на кожну ногу.

Підйоми в сторону

Підйоми в сторони спрямовані на сідничний сідничний м’яз з боку стегон. Стати в положення ноги разом і упріться правою рукою об стіну для збереження рівноваги. Підніміть зігнуту ліву ногу вгору під кутом 45 градусів. Повільно опускайте ногу до підлоги, але торкайтеся його. Повторіть рух двадцять разів на ліву ногу і потім поміняйте на праву. Виконуйте три підходи по двадцять повторень на кожну ногу.

Випади в сторони

Випади в сторони задіють квадрицепси, сідниці, ікри і біцепси, а також стимулюють внутрішню поверхню стегна. Почніть з положення стоячи, ноги разом, а руки витягнуті на рівні грудей. Зробіть широкий крок правою ногою в сторону. Опускайте стегна вниз до тих пір, поки праве коліно не буде зігнуто під кутом 90 градусів, у той час як ліве коліно повинно залишатися прямим. Підніміться вгору і поставте ліву ногу поряд з правою. Поверніться у вихідне положення. Повторіть три рази по двадцять вправ в кожну сторону.

Містки

Містки змушують працювати біцепси стегон, сідниці і внутрішні м’язи. Ляжте на спину, зігнувши коліна і поставивши стопи на підлогу. Покладіть руки вздовж стегон. Піднімайте стегна вгору до положення містка. Повільно опустіть стегна на підлогу, не торкайтеся підлоги сідницями. Повторіть вправу три рази по двадцять повторень.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.