Вправи для ніг — захист від зносу кінцівок

Стрункі, сильні ноги з красиво змальовані м’язи привертають увагу і доставляють багато радості їх володарям: це не тільки сексуально, але і зручно — на таких ногах можна пробігати весь день, а ввечері відправитися на прогулянку з друзями. Так, тренувати ноги потрібно не тільки для краси, але і для здоров’я. Наступні вправи допоможуть вам знайти якщо не зовсім бездоганні ніжки, то симпатичні стрункі, а головне, витривалі ноги.

Присідання

Ця вправа знайомо, мабуть, всім, і саме воно дає прекрасну навантаження на ноги. Встаньте, розставивши ноги на ширину плечей, випряміть спину, і — присідайте. При бажанні можна тримати в руках невеликі гантелі — так ви збільшите навантаження на ноги і трохи підкачаєте м’язи рук. Ця вправа добре зміцнює м’язи ніг і сприяє розвитку витривалості. Його істотний недолік в тому, що воно швидко набридає. Виконуйте не менше десяти присідань за один підхід.

Вправа з фітболом

Покладіть фітбол на килимок для фітнесу, ляжте на нього животом, упріться руками і колінами в підлогу. Повільно підніміть праву ногу (не випрямляйте її) так, щоб підошва була спрямована до стелі. Зберігайте таке положення протягом десяти секунд. Потім опустіть ногу і виконайте вправу лівою ногою. Повторіть вправу десять разів для кожної ноги.

Присідання з фіболом

Встаньте спиною до стіни, повісті між спиною і стіною фітбол — не притискайте його занадто сильно, достатньо, щоб він просто не падав. Повільно присідайте, рахуючи до десяти; коли коліна зігнуті під кутом 90 градусів, ще раз порахуйте до десяти і встаньте. Весь цей час м’яч повинен залишатися за спиною. Виконайте вправу 10-15 разів поспіль.

Присідання на одну ногу

Встаньте, розставивши ноги якомога ширше. Переміщуючи вагу тіла на ліву ногу, зігніть її в коліні. Права нога при цьому повинна бути випрямлена. Якщо ви правильно виконуєте вправу, то відчуваєте, як її м’язи розтягуються, коли присідаєте на ліву ногу. Поверніться у вихідне положення, потім сядьте на праву ногу. Виконайте вправу по десять разів для кожної ноги.

Підйом ніг з положення лежачи

Ляжте на спину, витягнувши ноги. Повільно піднімайте ноги, поки вони не опиняться під кутом 45 градусів від підлоги, утримаєте їх в такому положенні десять секунд, потім опустіть ноги.

Танці

Будь танці можуть не тільки доповнити спеціальні вправи для ніг, але і повністю замінити їх. Наприклад, ірландські танці чудово розвивають м’язи ніг. Однак зовсім не обов’язково займатися з інструктором. Включіть вдома веселу музику і протягом півгодини енергійно танцюйте — це і зміцнить м’язи ніг, і підніме настрій.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.