Вольтарен Емульгель — допоможе зменшити біль у суглобах, попереку і м’яких тканинах

Вольтарен Емульгель — це препарат безрецептурного відпуску, який цілком може знаходитися в домашній аптечці. Його застосовують у разі болю в суглобах, м’язах, попереку, при травмах, що супроводжуються болями і так далі. Вольтарен Емульгель цілком можна застосувати самостійно, ще до приходу лікаря, для того, щоб зняти біль.

Дія вольтарена при зовнішньому застосуванні

Вольтарен Емульгель являє собою 1% однорідний кремоподібний гель для зовнішнього застосування жовтувато-білого кольору. Основна діюча речовина Емульгель — диклофенак, який має протизапальну і знеболюючу дію і відноситься до нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП). Допоміжні речовини, що входять до складу Емульгель допомагають основним діючій речовині рівномірно розподілятися по поверхні шкіри.

При нанесенні Емульгель на шкіру він діє, як місцево, так і частково всмоктується в кров і надає системну дію. Тому застосування вольтарена Емульгель показано не всім.

Кому і як можна застосовувати вольтарен емульлель

Вольтарен Емульгель застосовується зовнішньо при помірних болях у суглобах, у попереку, в області м’яких тканин. При болях середньої інтенсивності вольтарен Емульгель призначають разом з іншими лікарськими формами вольтарена — розчином для ін’єкцій, таблетками або ректальними свічками.

Вольтарен Емульгель здатний досить швидко зняти помірні болі при запальних і дегенеративно-запальних процесах в області суглобів і хребта, болі, викликані радикулітом, невритом, невралгією. Призначають вольтарен Емульгель при запальних процесах оточуючих суглоб м’яких тканин. Його можна застосовувати при травмах, якщо вони не супроводжуються кровотечею (вольтарен сприяє зниженню згортання крові). Він чудово допомагає при розтягуванні зв’язок та ударах м’яких тканин.

При ревматоїдному артриті — хронічно протікає аутоімунному запальному процесі в області суглобів, який супроводжується дуже сильними болями, вольтарен Емульгель є незамінним засобом, який можна поєднувати з будь-якими іншими лікарськими препаратами, в тому числі з вольтареном в інших лікарських формах.

Вольтарен Емульгель в разовій дозі рівної приблизно розміром вишні або волоського горіха (різниця залежить від площі ділянки запалення та болю) наноситься на шкіру на болючій ділянці і злегка втирається. Процедури проводяться три-чотири рази на день, після нанесення крему обов’язково потрібно ретельно вимити руки. На відміну від інших лікарських форм Вольтарену, емульгель можна застосовувати досить довго, тривалість курсу лікування визначається лікарем.

Протипоказання

Так як при зовнішньому застосуванні Вольтарену Емульгель не можна виключити його системну дію, цей препарат не варто застосовувати в тому випадку, якщо при застосуванні будь-якого іншого НПЗП у хворого були напади бронхіальної астми. Така бронхіальна астма носить назву «аспірінової», так як найчастіше її викликає саме аспірин, але такий побічний ефект характерний і для інших препаратів цієї групи.

Не можна застосовувати вольтарен Емульгель під час III триместру вагітності, так як він буде пригнічувати синтез простагландинів — речовин, необхідних для активізації скорочень мускулатури матки під час першого періоду пологів. У I і II періоді пологів вольтарен Емульгель повинен застосовуватися з обережністю і тільки за призначенням лікаря, так як всі НПЗП мають негативний вплив на плід. Не можна застосовувати його і під час годування дитини грудьми, а також дітям до дванадцяти років і при індивідуальній непереносимості компонентів препарату, а також будь-якого іншого НПЗП.

Протипоказанням для застосування вольтарена Емульгель є порушення цілісності шкірних покривів у місці його передбачуваного нанесення. З обережністю застосовують вольтарен Емульгель при захворюваннях печінки і нирок, що супроводжуються порушенням їх функції.

Побічні ефекти

З системних побічних ефектів можлива поява різних алергічних реакцій. Навіть при незначних появах алергії (висип, в тому числі кропив’янка, набряк Квінке, свербіж, бронхоспазм і так далі) препарат слід відмінити.

Місцево на ділянці нанесення вольтарена Емульгель можлива поява роздратування і навіть висипки типу контактного дерматиту або екземи (почервоніння, набряк, бульбашкова висип, яка перетворюється на скоринки), поява ознак фотосенсибілізації (непереносимість світла).

Вольтарен емульгаль — це зовнішній засіб, яке завжди допоможе зняти запалення і біль м’яких тканин.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.