Вобензим — незамінний при комплексній терапії

Вобензим — це препарат, розроблений в 1960 роках в Німеччині. Німецький вчений Макс Вольф протягом багатьох років вивчав дію різних рослин, а також ферментів підшлункової залози при полегшенні симптомів різних захворювань. Зокрема, він прагнув знайти ліки від запалень суглобів і остеопорозу, яке б добре поєднувалося з дією ферментів людського організму, не викликаючи ризику для здоров’я. Результатом його наукових вишукувань став препарат вобензим. Спочатку він використовувався переважно для лікування остеоартриту.

Склад Вобензиму

До складу Вобензиму входять ферменти, витягнуті їх ананаса і папайї, а також панкреатичні ферменти трипсин і хімотрипсин і антиоксидант флавоноїд рутин. Продукт, який спочатку вийшов у Макса Вольфа, за час, що минув відтоді, багато разів модифікували; за твердженнями виробників — в кращу сторону. Сьогодні вобензим має кишковорозчинні покриття, завдяки чому шлунковий сік не руйнує ферменти. Всі містяться в ньому корисні речовини всмоктуються у кишечнику, забезпечуючи благотворний вплив на організм. Щоб вивести формулу, за якою вобензим виготовляється сьогодні, знадобилося шість тривалих клінічних досліджень, в яких брало участь загалом 2489 пацієнтів.

Властивості

Дослідження показали, що вобензим знижує рівень C-реактивного білка (маркер хронічних інфекцій) в середньому на 30%. Високий рівень C-реактивного білка в 6 разів підвищує ймовірність інфаркту міокарда або інсульту.

Вобензим також є натуральною і безпечною альтернативою таким протизапальним препаратам, як ібупрофен.

У деяких олімпійських командах вобензим використовують для лікування різних станів; спортивні лікарі кажуть, що він зменшує вірогідність отримання серйозних ушкоджень на 50% і прискорює процес відновлення після травм. Частково цей ефект пояснюється здатністю біофлавоноїдів запобігати дисколорація і біль, пов’язану з травмами. З цієї ж причини багато хірурги призначають прийом Вобензиму для запобігання утворення обширних синців та набряків, а також зменшення болю у пацієнтів, які перенесли хірургічну операцію.

Крім того, вобензим використовують:

 • Для зниження утворення згустків крові
 • Для поліпшення загального самопочуття — оскільки цей препарат діє як антиоксидант
 • Для зменшення ймовірності серцевого нападу та інсульту, оскільки він володіє антитромботичну, спазмолітичну та антиаритмічну дію, а також сприяє зниженню рівня холестерину в крові
 • Як засіб уповільнення процесів старіння організму
 • Для захисту від токсинів, що містяться в повітрі, воді та їжі
 • При лікуванні аутоімунних і ревматичних захворювань, наприклад, ревматоїдного артриту
 • Як допоміжний засіб при лікуванні герпесу, гепатиту С та різних типів раку
 • Для полегшення симптомів алергії
 • Крім того, вобензим використовують для лікування і запобігання різних інфекцій і розладів травної системи. Він вважається досить безпечним засобом, однак вагітним і годуючим жінкам він протипоказаний.

  Якщо ви не належите до цих двох категорій, перед прийомом Вобензиму вам, тим не менш, рекомендується отримати консультацію лікаря.

  У більшості випадків пацієнту слід приймати від трьох до п’яти таблеток Вобензиму, двічі на день. Кращий час для прийому Вобензиму — за півгодини до їди або через годину після їжі. Однак його можна приймати безпосередньо перед сном і вранці перед сніданком. Вобензим слід запивати невеликою кількістю води; запивати його фруктовими соками, особливо цитрусовими, не рекомендується.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.