Вітапрост в таблетках: чоловіче ліки

Вітапрост — це лікарський препарат, який покращує функцію передміхурової залози. Випускається він у таблетках і в свічках для того, щоб у хворого був вибір, якою формою лікарського засобу користуватися. І в свічках, і в таблетках є свої переваги і недоліки.

Механізм дії Вітапроста

Вітапрост являє собою екстракт передміхурової залози великої рогатої худоби. Таблетки Вітапроста покриті спеціальною оболонкою, яка розчиняється тільки в кишечнику, і не піддається розкладанню під дією шлункового соку. Таблетки Вітапрост випускаються німецьким концерном «Штада», куди останнім часом увійшла російська фармацевтична компанія «Нижфарм».

Вітапрост відновлює роботу передміхурової залози (простати), знімаючи запалення і набряк, покращуючи мікроциркуляцію крові в цій області. Такий вплив сприяє тому, що в еякуляті (спермі) хворого захворюванням передміхурової залози (найчастіше це запальний процес — гострий або хронічний простатит) зменшується кількість лейкоцитів і бактерій, зменшуються болі, викликані запальним набряком і інші неприємні явища. У більшості хворих за час лікування Вітапрост зменшується обсяг передміхурової залози (знімається запальний набряк), нормалізується склад еякуляту, поліпшуються всі складові статевого акту (статеве збудження, ерекція і еякуляція).

Крім того, Вітапрост сприяє регуляції роботи мускулатури сечового міхура, що зменшує такі явища, як затримка сечі у сечовому міхурі, яка може виникати при збільшенні передміхурової залози на фоні запального процесу, пухлини. Спазм м’язів сечового міхура часто виникає після операцій або інструментальних маніпуляцій на органах малого тазу, в такому випадку Вітапрост призначають для того, щоб не було затримки сечі.

Особливістю таблеток Вітапроста є те, що вони призначаються на відносно нетривалий час (в залежності від захворювання від 10 днів до двох тижнів) і за цей час здатні значно поліпшити стан хворого, знявши, насамперед, біль і порушення сечовипускання.

Показання та протипоказання для прийому Вітапроста в таблетках

Вітапрост в таблетках приймають у тому випадку, коли потрібно більше тривале застосування цього препарату, наприклад, при лікуванні хронічного простатиту. Але таблетки Вітапроста можна приймати і при будь-яких інших захворюваннях передміхурової залози: гострому простатиті, аденомі передміхурової залози. Але в будь-якому випадку приймати цей препарат можна тільки за призначенням лікаря, так як простатити (як гострі, так і хронічні) у переважній більшості випадків носять інфекційний характер, а це означає, що для їх лікування одного Вітапроста буде мало, необхідно, як мінімум, призначення ще й антибактеріального засобу. Тому захворювання передміхурової залози лікуються комплексно, у тому числі і з застосуванням вітапоста.

Імпотенція — бич нашого часу, Вітапрост здатний значно поліпшити сексуальну функцію чоловіків і навіть у літньому віці. Часто Вітапрост допомагає і при чоловічому безплідді, так як сприяє поліпшенню сперматогенезу — утворення і виділення передміхурової залозою сперматозоїдів. Для цих цілей також більше підійдуть таблетки.

Вітапрост призначається після операцій на органах малого таза або черевної порожнини, так як в післяопераційному періоді у хворих часто порушується відтік сечі. Для попередження такого ускладнення хворому раніше спускали сечу катетером, зараз же цю маніпуляцію часто замінюють прийомом Вітапроста.

Протипоказаний Вітапрост при підвищеній чутливості до компонентів препарату, а також у дитячому і підлітковому віці.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.