Вітапрост — допоможе передміхуровій залозі

Захворювання передміхурової залози займають не останнє місце в житті сучасного чоловіка середнього віку. Тому і лікарські препарати, що відновлюють функцію передміхурової залози, постійно користуються попитом. Саме до таких препаратів відноситься Вітапрост, що випускається вітчизняною фармацевтичною компанією «Нижфарм», яка сьогодні входить до складу німецького фармацевтичного холдингу «Штада».

Передміхурова залоза і її функції

Передміхурова залоза — це непарний статевий орган чоловіка, який поряд з головною залозою внутрішньої секреції гіпофізом підтримує утворення сперматозоїдів, забезпечує їх транспортування по сім’явивідних проток і сім’явивергання. Крім того, передміхурова залоза бере участь у формуванні статевого потягу і оргазму.

Найчастіше зустрічаються захворювання передміхурової залози інфекційно-запального характеру — простатити, які схильні до тривалого хронічного перебігу з частковою або повною втратою її функцій.

Як діє Вітапрост на передміхурову залозу

Вітапрост — це препарат, основною діючою речовиною якого є сампрост — екстракт передміхурової залози великої рогатої худоби, який здатний відновлювати функцію передміхурової залози.

Вітапрост випускається в таблетках і ректальних свічках і має протизапальну дію, в тому числі зменшує набряк передміхурової залози, що в свою чергу знижує хворобливість в цій області. Під впливом Вітапроста відновлюється загальний стан передміхурової залози, це сприяє призупиненню розмноження бактеріальної мікрофлори, що викликала запальний процес і поступовому поліпшенню стану передміхурової залози. Поліпшується кровообіг у цій області (в тому числі під впливом Вітапроста знижується небезпека утворення в дрібних кровоносних судинах тромбів — антіаггрегаціонное властивість), процес утворення сперматозоїдів і стан еякуляту (сперми). Вітапрост покращує місцевий імунітет, надає регулюючу дію на мускулатури сечового міхура (зменшується застій сечі).

Випускаються також ректальні свічки Вітапрост плюс, які мають у своєму складі крім екстракту передміхурової залози антибактеріальний засіб.

Показання та протипоказання для застосування Вітапроста

Показаннями для застосування препарату Вітапрост є:

 • гострий і хронічний простатит (як у складі комбінованої терапії, так і самостійно);
 • стани після операцій на передміхуровій залозі або на інших органах малого тазу у чоловіків або інструментальних маніпуляцій в цій галузі;
 • зниження функції передміхурової залози в літньому віці;
 • розлади сечовипускання різного походження;
 • копулятивна дисфункція — нездатність до вчинення статевого акту через розладів статевого потягу, ерекції і еякуляції (сім’явиверження);
 • екскреторно-токсичну безплідність — безпліддя, яке виникає при хронічному запальному процесі передміхурової залози, коли токсини, що виділяються збудників інфекції, пригнічують процес утворення сперматозоїдів;
 • аденома передміхурової залози.
 • Застосування Вітапроста протипоказане при індивідуальній непереносимості препарату, а також у дитячому і підлітковому віці.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.