Вісім причин, по яких чоловіки насправді займаються сексом

загрузка...

Секс відіграє важливу роль в інтимній життя чоловіка. Спонукають до нього причини можуть бути різні, особливо якщо він виникає у спонтанно сформованої пари. Чим же керується сильна стать у цьому випадку?

1. Чоловік — незайманий

Для чоловіка незайманість — одна з найболючіших і деморалізуючих проблем. Хоча в перші 15 років життя сексуальний досвід не має великого значення, трохи пізніше, коли всі оточуючі починають займатися сексом, невинність з прикрою дрібниці перетворюється на ознаку того, що з чоловіком щось не в порядку — як вважають і його друзі. Для більшості молодих чоловіків секс з дівчиною — один з перших кроків на шляху до дорослішання і, не дивлячись на моральні і соціологічні вимоги, позбавлення від цноти перетворюється на одну з найважливіших завдань. Багато чоловіків вперше займалися сексом не тому, що дуже цього хотіли, а тому, що поспішали скоріше позбутися від обридлого ярлика «незайманий». Звичайно, перший досвід у більшості був не самим приємним і ніяк не тривалим, однак дозволив, нарешті, попрощатися з невинністю і рухатися далі — до вирішення інших, більш серйозних проблем.

2. Жінка сексуальна

Давно відомо, що чоловіки думають про секс набагато частіше жінок, проте в більшості випадків все починається з зовнішності жінки — жоден чоловік не встоїть перед думкою про володарці сексуальних сідниць, спокусливо обтягнутих мініатюрними шортиками. Зрозуміло, секс завжди залишається сексом, але секс з сексуальною жінкою робить сам процес куди більш приємним — та ще й дозволяє похвалитися друзям. Ось чому, якщо жінка сексуальна і проявляє до чоловіка найменший інтерес, він зробить все можливе, щоб зайнятися з нею сексом.

3. Нудьга

Чоловіки і жінки справляються з нудьгою по-різному: жінки відправляються за покупками, в салон краси або дивляться романтичні фільми, а чоловіки борються з нудьгою за допомогою сексу — чи його подоби. Для чоловіка секс — своєрідний спосіб «вбити час» і додати звичайному дня трохи гостроти, приємне і віднімає час заняття. Ось чому, якщо чоловік говорить жінці, що йому нудно, швидше за все, він хоче зайнятися з нею сексом.

4. Секс краще мастурбації

Ця причина, мабуть, однаково значима і для чоловіків, і для жінок — справді, чи можна замінити задоволення від якісного сексу з досвідченим партнером мастурбацією? Хоча для більшості чоловіків мастурбація — дія цілком звичне, самі чоловіки визнають, що з часом ця найпростіша і найлегша альтернатива сексу приїдається. Секс же, тим часом, не тільки куди приємніше, але і підвищує чоловічу самооцінку.

5. Алкоголь

Для багатьох чоловіків алкоголь — оптимальний спосіб розслабитися, як слід повеселитися і, нарешті, знайти в собі сили і сміливість заговорити з давно нравящейся жінкою. Зрозуміло, далеко не завжди секс в нетверезому стані виявляється вдалою ідеєю — будь то секс з давньою знайомою, з якою чоловіка пов’язують виключно платонічні відносини, або випадковою незнайомкою, імені якої він не згадає на ранок. У будь-якому випадку, алкоголь і секс — занадто приваблива і до того ж більш ніж поширена серед чоловіків комбінація.

6. Самотність

Можливо, деяким жінкам це здасться дивним, але чоловіки так само часто, як і жінки, відчувають себе самотніми. Втім, на відміну від жінок, у чоловіків є інші способи впоратися з депресією і самотністю — в тому числі секс. В окремих випадках секс для чоловіка — це не хвилинне фізичне задоволення, а скоріше спосіб отримати позитивні емоції та повернути втрачене гарний настрій. Інтимна близькість з іншою людиною дозволяє впоратися з відчуттям самотності, адже секс залишає відчуття того, що чоловік комусь потрібен (хоча далеко не завжди це відчуття дійсно правдиво).

7. Стрес

Практично всі без винятку чоловіки регулярно відчувають стрес на роботі. На відміну від жінок, які «випускають пару», скаржачись на життя численним подругам, чоловіки гірше справляються зі стресом — негативні емоції поступово накопичуються всередині, в результаті приводячи до нерозумних вчинків. Один з кращих способів допомогти чоловікові впоратися зі стресом — це секс: чоловік напевно оцінить це, а жінці не доведеться вирішувати проблему з пробитою дверима і везти свого партнера в лікарню зі зламаним зап’ястям.

8. Щира симпатія

Хоча багато жінок твердо переконані в тому, що чоловіки настільки примітивні, що готові займатися сексом з кожною зустрічною жінкою, більшість чоловіків відчуває ті ж почуття, що і жінки. Коли справа стосується інтимної близькості з коханою людиною — неважливо, будь то чоловік або жінка — секс перестає бути просто сексом, перетворюючись на спосіб виразити свої почуття до іншої людини. Зрозуміло, чоловіки часто займаються сексом з жінками, до яких не випробовують ніяких почуттів, однак це не робить секс безглуздим в тих випадках, коли справа стосується коханої жінки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.