Віртуальний роман: чого не повинна робити жінка на побаченнях в Інтернеті

Як не дивно, але навіть у віртуальних романтичних стосунках існують певні правила, порушення яких призводить до припинення будь-якого спілкування. Часто жінки порушують ці негласні правила, навіть не здогадуючись про це, а потім дивуються, чому чоловік не відповідає на їхні повідомлення.

Спілкуючись в чаті або вступивши в електронну переписку, не описуйте всі перипетії свого життя, якою б цікавою вона не була. Швидше за все, подібна відвертість відлякає чоловіка, і він не захоче продовжити спілкування. Повідомте йому найголовніше, без всяких лякаючих деталей — прибережіть їх на потім, коли він сам захоче дізнатися подробиці. Так, подробиці слід «видавати» суворо дозовано, чітко відповідаючи на поставлене питання, ні більше, ні менше. Наприклад, на запитання, чи є у вас брати чи сестри потрібно відповідати скупо — «так» чи «ні», а не поширюватися про ваші непрості — або, навпаки, ідилічних — відносинах з ними. Нерідко чоловіки ставлять це питання з ввічливості і абсолютно не розраховують почути у відповідь історію життя в дусі мексиканських мелодрам. Отже, просто напишіть, що у вас є, приміром, брат і сестра, і проявите відповідь інтерес. Ви повинні задавати йому стільки ж питань, що і він вам, щоб сторони були в рівному становищі. Ніщо так не дратує чоловіка, як занудотна і багатослівна жінка, не вміє вчасно замовкнути і вислухати.

Віртуальна брехня

Ніколи, ні за яких обставин не брешіть. Не сумнівайтеся, рано чи пізно ваш обман неодмінно розкриється — як правило, в самий невідповідний момент. Багато жінок (та й чоловіки теж) брешуть про свій вік, сімейний стан, ріст, вагу, зовнішності і інших важливих речах, сподіваючись привернути увагу якомога більшої кількості шанувальників. Вони роблять величезну помилку. Якщо таким чином ви познайомитеся з чоловіком, який буде вам дійсно цікавий, ваш обман все одно розкриється, і подальші відносини будуть неможливі. Так що чесність і раніше залишається найкращою політикою. Рано чи пізно знайдеться людина, якій ви сподобаєтеся такою, яка є, без прикрас. Як будуть розвиватися ці відносини — залежить тільки від вас.

Нарешті, не проявляйте надмірну активність. Не потрібно завалювати чоловіка повідомленнями, листівками та фотографіями, інакше він подумає, що ви в скрутному становищі, а це відразу ж його відлякає. Перш за все, чоловіки — завойовники, і якщо перемога дістається їм занадто легко, вони швидко втрачають до неї інтерес. Але це не означає, що потрібно розігрувати з себе недотрогу і ігнорувати повідомлення. Не випробовуйте терпіння чоловіка — повірте, воно не безмежне. Отже, шукайте золоту середину — не засинайте його листами, але і не змушуйте чекати відповіді занадто довго. Не втрачайте голову — залиште цю справу чоловікові.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.