Відвисла щоки: потрібно зайнятися собою

відвисла щоки — одна з характерних ознак старіння, поява яких обумовлено, в першу чергу, природним і неминучим процесом старіння шкіри, втрати нею еластичності і пружності. Поява відвислих щік з віком практично неминуче, проте, на щастя, повернути контурам особи втрачену чіткість і зберегти овал обличчя таки можна — ось тільки для цього доведеться вдатися до послуг пластичних хірургів.

відвисла щоки — неминучий наслідок старіння

Процес старіння шкіри нерозривно пов’язаний з уповільненням формування волокон колагену і еластину — білків, ланцюжки яких утворюють свого роду природний «каркас» шкіри. Саме великим вмістом колагену і еластину пояснюється природна пружність і еластичність шкіри, яка з віком стає все менше. Неминучий наслідок порушення вироблення колагену і еластину — втрата шкірою пружності та, в кінцевому підсумку, поступове розтягування шкіри. Одночасно поступово розтягується і м’язова тканина, з часом втрачає здатність до скорочення. Результат таких процесів — формування відвислих щік, викликане поступовим переміщенням підшкірного жиру в нижню частину обличчя. Зрозуміло, остаточно процес старіння зупинити неможливо — інакше б не було такої кількості всіляких косметологічних процедур і пластичних операцій, спрямованих на усунення характерних ознак старіння. Однак боротися з поступовим формуванням відвислих щік таки можна — за допомогою масажу, різних косметологічних процедур (наприклад, безопераційного ліфтингу) і, нарешті, методів пластичної хірургії.

Як зберегти чіткий овал обличчя самостійно

Щоб сповільнити процес старіння, необхідно ретельно і постійно доглядати за станом шкіри — це «золоте правило» знає кожен косметолог. Уповільнити процес формування відвислих щік, трохи «підтягти» шкіру і на більш довгий термін зберегти пружність шкіри і м’язів обличчя допомагають техніки масажу і спеціальної гімнастики для обличчя, робити які можна і самостійно, в домашніх умовах.

Масаж обличчя — один з найефективніших і до того ж виключно приємних способів доглядати за старіючої шкірою: масажні рухи покращують кровообіг, стимулюють відтік лімфи, розслаблюють напружені м’язи обличчя, часте скорочення яких є одним з факторів, що провокують передчасне поява зморшок. Зрозуміло, щоб масаж був дійсно корисним для шкіри, дуже важливо виконувати його правильно — зокрема, не перестаратися з тиском або розтягуванням шкіри, що може привести до мікротравм шкірного покриву. Якщо у своїх силах ви не впевнені, то масаж обличчя краще довірити професіоналам. Омолоджуючий, підтягаючий масаж шкіри обличчя краще всього поєднувати з виконанням гімнастичних вправ для м’язів обличчя — завдяки регулярному виконанню таких вправ можна підтягнути м’язи обличчя, зберегти овал обличчя чітким.

Косметологічні методи

Одна з найпопулярніших косметологічних методик, що дозволяють зберегти молодість шкіри і усунути характерні ознаки старіння — безопераційний ліфтинг, або підтяжка шкіри. Безопераційна підтяжка шкіри може здійснюватися за рахунок різних методів: це і вакуумний масаж тканин обличчя, що дозволяє за рахунок негативного тиску стимулювати приплив крові і підтягти овал обличчя, і ультразвукової ліфтинг, що допомагає нормалізувати тонус м’язів обличчя і, таким чином, підтягнути шкіру і розгладити дрібні зморшки .

рітідектомія: радикальний спосіб позбутися від відвислих щік

Один з найефективніших способів усунути відвислі щоки і інші ознаки старіння шкіри обличчя — так звана рітідектомія, або кругова підтяжка обличчя, одне з найпопулярніших напрямків у пластичній хірургії. Рітідектомія передбачає переміщення підшкірної жирової тканини і натягування шкіри, а в деяких випадках — і підтяжку розташованих глибше під шкірою м’яких тканин. Результати підтяжки обличчя досить стійкі і зберігаються протягом мінімум п’яти-десяти років, на протязі яких шкіра залишається молодою і пружною.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.