Відновлення невинності — яку операцію вибрати?

Відновлення невинності — хірургічна операція, що виконується тільки відповідно з бажанням пацієнтки, ніяких інших свідчень до Гіменопластика, або відновленню дівочої пліви, немає. Сама по собі процедура Гіменопластика досить проста і абсолютно безпечна, тому одержала широке поширення: до відновлення незайманості вдаються з яких-небудь релігійних або етичних міркувань, після згвалтування і так далі.

Методи відновлення невинності

Існує декілька різних методів Гіменопластика, що розрізняються не тільки з точки зору специфіки самої процедури, але і з точки зору результатів, що досягаються. Найбільшого поширення набули два основні різновиди Гіменопластика: короткочасна і довгострокова. Короткочасна реставрація дівочої пліви припускає зшивання окремих ділянок дівочої пліви, а довгострокова реставрація для відновлення невинності припускає ушивання переддень піхви. Відповідно, розрізняються і результати цих двох процедур: результати короткочасного відновлення невинності недовговічні і зберігаються протягом одного-двох тижнів, а результати довготривалої Гіменопластика можуть зберігатися протягом декількох років. При довготривалій гіменопластіка повторна дефлорація супроводжується всіма ознаками розриву дівочої пліви аж до кровотечі під час першого статевого акту.

Виконання процедури

Незалежно від методу відновлення невинності безпосередньо перед процедурою необхідно здати ряд аналізів — в тому числі комплексний аналіз крові на ВІЛ і гепатит, біохімічний аналіз крові, електрокардіограму, гінекологічний мазок на флору піхви. Крім того, перед відновленням невинності може знадобитися додатковий аналіз крові на згортання. Обов’язковий етап процедури — загальний або місцевий наркоз. Тривалість процедури відновлення невинності залежить від обраної методики та індивідуальних особливостей будови тіла і може складати від п’ятнадцяти до сорока п’яти хвилин.

У випадку з короткочасної гіменопластіка процедура вимагає зшивання окремих ділянок дівочої пліви без повноцінного загоєння шва. Така процедура показана тільки в тих випадках, коли досягнутий результат потрібно найближчим часом. А ось довгострокова Гіменопластика — процедура куди більш складна і передбачає формування нової дівочої пліви з шарів тканин передодня піхви, які вшиваються спеціальними хірургічними нитками, з часом розсмоктується самостійно. Така процедура виконується під загальною анестезією. Сам процес відновлення невинності припускає перерозподіл окремих ділянок слизової оболонки піхви у переддень піхви з наступним зшиванням трьох шарів тканини. Тривалість операції може досягати сорока-шістдесяти хвилин.

післяопераційний період

Оскільки відновлення невинності — процедура не особливо складна і зачіпає тільки локальну область передодня піхви, госпіталізація не потрібна, і повертатися до звичного розпорядку жінка може в той же день після перенесеної операції. Тим не менш, протягом періоду реабілітації, тривалість якого становить кілька днів, рекомендується дотримуватися деяких правил. У їх числі — рідке харчування в перші кілька днів, потім — обмеження кількості продуктів з великим вмістом клітковини, що сприяє газоутворення і стимулюючої процеси бродіння в кишечнику. Після перенесеної операції з відновлення незайманості протягом перших кількох тижнів не рекомендуються інтенсивні фізичні навантаження і заняття будь-якими видами спорту. Обов’язкова умова постопераційному періоду — ретельне дотримання правил інтимної гігієни з використанням спеціальних антисептичних розчинів. Дотримання таких заходів допомагає уникнути можливих ускладнень, пов’язаних з відновленням дівочої пліви.

Протипоказання

Як і ряд інших пластичних операцій, процедура Гіменопластика протипоказана при деяких захворюваннях і порушеннях. До основних протипоказань відносяться:

  • Серйозні захворювання якихось внутрішніх органів (особливо на стадії загострення)
  • Запальні захворювання
  • Захворювання кровоносної системи, у тому числі з порушенням згортання крові
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.