Види автозагара — чи варто вдаватися до таких радикальних засобів?

загрузка...

Автозагар — це хороший спосіб знайти золотистий відтінок шкіри для тих, хто не хоче або не може засмагати на сонці або в солярії. Оскільки при їх використанні шкіра не піддається впливу ультрафіолетових променів, вони вважаються безпечною альтернативою звичайному способам засмаги. Втім, існують види автозагара, які не можна назвати безпечними.

бронзантов

бронзантов моментально роблять шкіру темнішою, на відміну від інших засобів для автозагара, при використанні яких відтінок шкіри змінюється поступово. Ефект моментального засмаги забезпечується за рахунок міститься в бронзантов водорозчинної фарби. Основні переваги бронзантов в тому, що при їх використанні не потрібно чекати, поки проявитися результат — вони відмінно підходять, якщо ви поспішаєте. Якщо ж результат вам не сподобатися, ви можете легко повернути своїй шкірі її звичайний колір, вмиваючись теплою водою і милом. Останнє відноситься і до недоліків бронзантов — результат їх використання тримається до першого вмивання. Крім того, домогтися що робиться відтінку може бути важче, чес звичайним автозагаром; загар після використання бронзантов нерідко має виразний помаранчевий відтінок.

Лосьйони і креми для автозагара

Косметика, до складу якої входить дігідроксіацетон — найпоширеніший вид засобів для автозагара. Дігіроксіацетон отримують з цукрової тростини. Потрапляючи на шкіру в складі крему або лосьйону для автозагара, він трансформується в різновид цукру, яка вступає в реакції з кислотами клітин верхнього шару шкіри, і надає шкірі золотистий або коричневий відтінок. Результат застосування таких засобів для автозагара стає помітний приблизно через годину після нанесення; повністю колір проявиться кілька годин потому. Однак шкірі після використання такої косметики виглядає природніше, ніж після використання бронзантов.

Рекомендується вибирати засоби для автозагара з вмістом дігидроксиацетона від 3 до 5%. Це найбільш ефективна концентрація, яка дозволяє добитися красивого кольору шкіри і уникнути появи оранжевого відтінку (люди з дуже світлою шкірою все одно не застраховані від такого результату).

Щоб засмага вийшов рівним, перед застосуванням автозагара рекомендується зробити легкий пілінг.

Після використання лосьйонів і кремів з дігідроксіацетон засмага зберігається протягом декількох днів. Щоб підтримувати результат протягом тривалого часу, потрібно наносити автозагар на шкіру не рідше, ніж раз на чотири дні.

Таблетки для автозагара

Ще один вид засобів для автозагара — таблетки з каротиноїдами. Ці речовини містяться в деяких овочах і фруктах та надають їм яскравий колір, як правило, оранжевий. До складу багатьох таблеток для автозагара входить один каротиноїд — кантаксантин, який також використовують в якості харчового барвника при виготовленні продуктів харчування. У цих таблеток багато побічних ефектів, включаючи такі, як гепатит, кантаксантіновая ретинопатія, пошкодження травного тракту і поверхні шкіри. Більшість фахівців рекомендують замість таблеток використовувати інші засоби для автозагара.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.