Відбілювання зубів народними засобами: не нашкодь

загрузка...

Кава, чай, червоне вино і газовані напої при регулярному впливі на зуби можуть призвести до утворення плям на них. Такий же ефект робить куріння, а також деякі лікарські засоби. Однак є деякі народні засоби, які допоможуть відбілити зуби. Вони не так ефективні і діють не так швидко, як професійне відбілювання, зате вони недорогі і натуральні. Крім того, на відміну від професійного відбілювання, народними засобами можна користуватися частіше, ніж один раз на півроку.

Полуниця

Полуниця може забруднити ваш одяг, а може відбілити зуби — завдяки що міститься в ній яблучної кислоті. Роздушіть полуницю і нанесіть кашку на зуби. Залиште її на п’ять хвилин, потім змийте. Після цього традиційні рецепти зазвичай рекомендують почистити зуби, однак багато фахівців кажуть, що вплив містяться в полуниці кислот розм’якшує зубну емаль, в результаті чого зубна щітка може її пошкодити. Вважається, що емаль знову стає твердою не раніше, ніж через 30-50 хвилин.

Яблука, селеру і моркву

Вони стимулюють слиновиділення, і слина діє як натуральний засіб для полоскання порожнини рота. Крім того, яблука, селера і моркву знищують бактерії, які викликають поганий запах з рота і сприяють формуванню зубного нальоту, який може змінити колір зубів і викликати інші проблеми.

Питна сода

Проведене в 2008 році дослідження показало, що зубні пасти, до складу яких входить сода, давно відома як народний засіб для відбілювання зубів, видаляють зубний наліт краще, ніж зубні пасти без цього інгредієнта. Замість використання таких зубних паст можна просто чистити зуби питною содою. Вона є абразивним засобом і при регулярному застосуванні покращує колір зубів. Однак, щоб запобігти ушкодження зубної емалі, не слід використовувати її частіше, ніж два рази на тиждень.

Йогурт, молоко і сир

Навіть просте вживання цих продуктів в їжу сприяє відбілюванню зубів, а тверді сири не тільки відбілюють зуби, але і видаляють частинки їжі, які накопичилися між зубами. Вчені припускають, що містяться в йогурті протеїни обмежують вплив на зуби кислот, які можуть пошкодити зубну емаль. Щоб відбілити зуби і захистити їх від карієсу, рекомендується регулярно наносити на зуби йогурт; залиште його на 10-15 хвилин, потім сполосніть рот і почистіть зуби.

Незважаючи на всі переваги домашніх методів відбілювання зубів, слід зазначити, при сильній зміні кольору зубної емалі вони, як правило, неефективні. При таких проблемах слід по можливості усунути причину дисколорація і звернутися до стоматолога.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.