Видалення волосся на обличчі: депіляція, епіляція, вищипування

Є багато способів видалення волосся на обличчі, не існує тільки ідеального способу, придатного всім. Кожен вибирає метод депіляції в залежності від своїх потреб і можливостей.

Гоління

Якщо ви не чоловік, залиште бритву для частин тіла, що знаходяться нижче особи. Як відомо, збрити волоски дуже швидко починають рости знову, і навіть відразу після самого ретельного гоління на шкірі залишаються помітні темні точки — кінці зрізаних лезом волосків. На обличчі чоловіка це виглядає непогано, чого не можна сказати про жіноче обличчя.

Креми для депіляції

У таких кремах міститься луг, що руйнує волосся. Результати їх застосування зберігаються протягом декількох днів. Використовувати такі креми на обличчі не рекомендується, так як шкіра обличчя дуже чутлива і сильнодіючі хімічні речовини легко можуть викликати роздратування.

Ваксінг

Це дуже популярний спосіб видалення волосся на обличчі; результати зберігаються від чотирьох до шести тижнів. Ваксінг роблять у багатьох салонах краси; крім того, в магазинах продаються набори, за допомогою яких можна досить легко і швидко видалити небажане волосся воском в домашніх умовах. Однак потрібно дотримуватися обережності. Ваксінг волосся на обличчі може викликати сильне роздратування у людей з чутливою шкірою, а також у тих, хто користується косметикою на основі саліцилової кислоти або альфагідроксікіслот.

Шугарінг

Шугарінг — це видалення волосся за допомогою маси, виготовленої з цукру, води і лимонного соку. Процедура схожа на ваксинг, але вважається менш болісною. Крім того, за допомогою цукрової маси можна видаляти більш короткі волоски.

Видалення волосся за допомогою лазера

У ході цієї процедури за допомогою лазера руйнують волосяні цибулини. Це може робити тільки професіонал, який пройшов спеціальну підготовку. Лазером можна видаляти волосся практично на всьому тілі, в тому числі і на обличчі. Лазерна епіляція найбільш ефективна для людей з темним волоссям.

Електроепіляція

Це найдорожчий і найефективніший спосіб видалення волосся з існуючих на сьогоднішній день. На відміну від лазерної епіляції, електроепіляція однаково добре підходить всім, незалежно від натурального кольору волосся.

Видалення волосся пінцетом

Мабуть, це найбільш поширений спосіб видалення волосся на обличчі. Він практично не має недоліків — ви можете видалити волосся, коли завгодно, а необхідний для цього інструмент компактний і недорогий. Потрібно лише регулярно чистити його — і піклуватися про те, щоб він завжди був під рукою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.