Віагра: казки ХХ століття

Фантасти у всі часи займалися передбаченнями. Хтось пророкував появу диво-зброї, хтось — польоти в космос, знаходилися такі, які передбачали нові технології, знання, уміння, спілкування з прибульцями … Не злічити прогнозам, безмежна фантазія людська.

Але ось на одне пророкування ніхто не звернув уваги. Адже з часів полювання на мамонтів створювалися казки про чудесне засобі, який допомагає чоловікам позбутися імпотенції. Коли була побудована підводний човен, усі захоплено кинулися перечитувати Жюль Верна — ще б пак, адже він передрікав появу такого чуда техніки! Артура Кларка взагалі назвали оракулом за численні прогнози, зроблені ним у фантастичних романах. Але чомусь, дізнавшись про виагре, ніхто не вигукнув з ентузіазмом: «Так адже наші предки про це говорили ще тисячоліття тому! Чарівний напій, який п’ють знесилені з роками царі, щоб зачати спадкоємця престолу, став реальністю! ».

Віагру чомусь вважають якимсь «нежданчіком», про який і гадки не слухати було, і думки такої не було, а ось — знесла курочка яєчко, а з нього вилупився … ну, лебідь не лебідь, але і не півень. Гусеня, очевидно.

А адже віагру — перше фармацевтичне засіб, який допомагає від розладів ерекції, чекали тисячоліттями. В очікуванні люди пробавлялісь селерою, коренем мандрагори, різними афродизіаками, навіть морепродуктами (хоча «гади морські», як з’ясувала сучасна наука, зовсім не мають жодного відношення до ерекції).

Природно, віагра негайно була оточена міфами, легендами і оповідями. Деякі з них настільки заволоділи розумами людей, що ХХ століття має всі шанси ввійти в історію не як століття скореного атому, століття зародження космонавтики або ще що-небудь настільки ж технологічне, а — Століття Віагри. І після століть наші нащадки, згадуючи про великих художників ХХ століття, будуть говорити: «Він написав цю картину на початку Століття Віагри» …

Чоловіки з ентузіазмом прийняли поява віагри, але вперто в цьому не зізнаються вголос. Про дію препарату повідомляють один одному на вухо, у вигляді найбільшої таємниці, та й то під соусом: «Мені приятель розповідав …». Про виагре розповідають анекдоти, де, як у дзеркалі, відбилися надії і сподівання сильної половини людства.

Перший і основний міф про виагре: варто тільки прийняти «чарівну блакитну таблетку», як всі проблеми з ерекцією зникнуть. Більш того, та сама частина організму, за працездатність якої більш всього переживає більшість чоловіків, буде «стояти, як у вовка на морозі» — вже вибачте за зайву фізіологічність.

Не знаю, як там у вовка, та тим більше на морозі, але віагра не дає стовідсоткової гарантії успіху. Вона допомагає позбутися не від усіх видів еректильної дисфункції. Так, в 80% випадків препарат допомагає. Але все ж таки не в 100%. Існують такі захворювання (наприклад, фіброз запалих тіл статевого члена), при яких віагра марна, а при наявності патологічного венозного дренажу віагра діє, але з малою ефективністю.

Ще один надзвичайно поширений міф: якщо чоловік прийняв чарівну таблетку, то йому негайно потрібна жінка. Ось прямо вийми та поклади. Інакше доведеться піти по невірним слідах відомого біблійного персонажа, багаторазово засудженого за «пролиття насіння на землю».

Даний міф зобов’язаний своєю вездесущестью іншої ідеї: секс — це чиста фізіологія, і нічого більше. Але секс — це щось більше, ніж просто фізіологічне відправлення, начебто походу в туалет. Секс — це і фізіологія, і психологія, і навіть розумове зусилля. Інтелект задіяний в сексі не менше, ніж тіло.

Правда, приймати віагру, не маючи в перспективі сексу, не рекомендується, адже вона викликає підвищення кровотоку в запалі тіло пеніса. Погодьтеся, навіть не думаючи про секс, трохи незручно в такому вигляді показуватися людям на очі.

Чудовий міф, пов’язаний з попереднім, свідчить, що віагра підвищує сексуальний потяг. Розчарую: нічого подібного не відбувається. Сексуальний потяг — це не просто підвищення кровотоку … і так далі. Віагра — не збудливий засіб, а лише допомагає утримати «збудження» на потрібному рівні.

Найчарівніше міф ставиться до жінок. Ніби жінкам теж потрібно приймати віагру — в цьому випадку вони раськрепощеннєє в сексі, більш збудливі … Загалом, якщо потихеньку підсунути предмету свого жадання таблетку, то гімнастика в горизонталі послідують трохи не з космічною швидкістю. Але повторюся: дія віагри засноване на підвищенні кровотоку в запалі тіло пеніса. Якщо хто ще не знає, то повідомляю: у жінок немає ні кавернозних тіл, ні самого пеніса. Дивно, але факт.

Також віагра не допомагає збільшити привабливість і привабливість, не впливає на дітонародження (можна з’їсти хоч упаковку разом, але ні найменшого впливу на якість насінної рідини, на кількість і активність сперматозоїдів не відбудеться).

Зате віагра має несподіваний побічний ефект — збільшує кількість розлучень (особливо в пенсійному віці) і відсоток венеричних захворювань та СНІДу в пенсійному віці. Але тут причина більше психологічна. Чоловіки, давно розпрощалися з сексуальним натхненням за віковими причин, отримавши в своє розпорядження магічний засіб, відправляються на пошуки пригод. Власні дружини їм вже не так цікаві — вік, знаєте, і пошуки закінчуються в ліжку жінок молодші і симпатичніше. Що іноді чревате.

Але скільки б віагру ні хвалити або лаяти, її брали, беруть і будуть брати. Що зовсім не дивно: адже йдеться про базову людської потреби у виживанні роду і виду. А секс — один із способів реалізації цієї потреби, причому довів свою ефективність.

Ось тільки потрібно відрізняти міфи від реальності, і не шукати пригоди на свої тазостегнові суглоби. Це іноді боляче.

Софія Варган

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.