Ви набрали зайву вагу під час клімаксу? — Пора скинути його

загрузка...

Коли у жінок починається клімакс, то скинути зайву вагу буває дуже важко. Вага, набрана під час клімаксу — один з безлічі ознак, які докучають жінкам під час цього перехідного періоду в їхньому житті, так як роки, відведені їм на дітонародження, підходять до кінця разом з припиненням менструального циклу. І все-таки для жінок, які знаходяться на дієті, буде невеликим розрадою сказати, що вага, набрана під час менопаузи — нормальна частина процесу старіння.

Що відбувається з тілом під час менопаузи

Коли організм жінки починає виробляти все менше і менше естрогену, а репродуктивна функція поступово згасає, організм відчуває перехідний період, під час якого мінливі рівні гормонів дають знати про себе масою ознак. До них відносяться припливи (несподівані різкі підвищення температури), сильне серцебиття, депресія, відчуття тривоги, дратівливість, перепади настрою, погана концентрація, вагінальна сухість, невідкладні позиви до сечовипускання, нерегулярний менструальний цикл і збільшення ваги.

У середньому, ознаки менопаузи з’являються у п’ятдесят з половиною років, цей період називають перименопауза, хоча деякі жінки вже в сорок з невеликим років починає помічати зміни в їх організмі, що також є нормою. Хоча теоретично перехід до припинення місячних може займати від одного до п’яти років, деякі жінки протягом 10-11 років відчувають ці ознаки змін у своєму житті.

У той час як загальноприйняті медичні знання зараховують менопаузу до порушення, яке потрібно лікувати, все більше і більше жінок ставляться до нього, як до природного процесу — частини того, що означає бути жінкою — і долають цей перехід частіше за допомогою натуральних засобів , чим гормональнозаместітельной терапії, яка призводить до інсульту і раку. Хороша підтримка з боку тієї жінки, яка вже пройшла через цей процес або ще долає його, є необхідним аспектом для подолання всіх складових такого переходу.

Як зупинити додавання кілограмів при менопаузі

Після вступу в клімакс втрата ваги повинна досягатися не за допомогою строгої дієти. Якщо ви позбавите себе занадто великої кількості калорій, ваш організм піддасться виснаження. Вибрати різноманітну дієту з низьким вмістом жиру, але з багатим вмістом клітковини, наявної в овочах і фруктах. Приділяючи уваги тому факту, що обмін речовин у вас сповільнилося в результаті природного процесу старіння, ви повинні зменшити від 200 до 400 калорій в день під час щоденного прийому їжі.

Скидання ваги під час клімаксу — досить каверзна тема, так як пов’язана з психологічними факторами. Переконайтеся в тому, що ви їсте тільки тоді, коли голодні. Не вдавайтеся до їжі, щоб «заїсти» депресію, тривожний стан і розчарування, які є типовими супутниками клімаксу. Наперекір цим проблемам випустіть пар і калорії з програмою вправ з аеробіки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.