Весняні алергії — погане самопочуття в гарну погоду

загрузка...

Навесні багато людей зітхають з полегшенням: нарешті можна не кутатися в десять одежинок і виходити на вулицю із задоволенням, а не з думкою, як би скоріше знову потрапити в тепло. Але з весняним сонечком, птахами і зеленою травою неминуче повертається і пилок — поширена причина загострення алергії.

Початок весняної алергії

Незважаючи на те, що офіційно весна починається в березні, весняні алергії можуть взятися за вас уже в лютому, особливо якщо ви живете в теплих регіонах. Взагалі ж симптоми весняних алергій проявляються з березня по травень.

Поширені алергени

Найбільше проблем алергікам доставляє пилок дерев, але є й інші алергени. Наприклад, цвіль, лупу домашніх тварин і пилові кліщі можуть внести свій внесок у весняне загострення алергії.

Тест на алергію

Ознаки алергії схожі з симптомами простуди; однак перші зберігаються довше. Якщо ви помічаєте такі симптоми у себе, сходіть до лікаря і здайте аналізи. Лікар перевірить ваші реакції на різні алергени. Якщо при контакті з тим чи іншим речовиною ваша шкіра червоніє і починається сверблячка — значить, у вас алергія на цю речовину.

Думка експерта

Весняні алергії неможливо повністю вилікувати, але можна полегшити їх симптоми. Більшості людей для цього достатньо приймати безрецептурні антигістамінні препарати, але деяким потрібні більш сильні засоби.

Лікування і запобігання

Якщо ви страждаєте від весняної алергії, поговоріть з лікарем про підходящих ліках заздалегідь, тобто до того, як стане тепло і в повітрі почне літати пилок. Деякі ліки можуть блокувати появу симптомів. Корисно також промивати ніс соляним розчином.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.