Ваш чоловік: метросексуал або гомосексуаліст?

Сьогодні, коли стандарти чоловічої краси диктують сексуальні красені зразок Девіда Бекхема , немає нічого дивного і поганого для чоловіка в тому, щоб стежити за своєю зовнішністю. Якщо чоловік — метросексуал, це означає лише те, що він приділяє чимало уваги своєму зовнішньому вигляду і доглядає за собою з не меншою ретельністю, ніж це робите ви. Чоловік-метросексуал може користуватися вашим зволожуючим кремом, позичати засоби для укладання волосся і пінцет, а також надовго займати ванну — іноді набагато довше, ніж ви.

Однак якщо у вас давно не було тривалих стосунків із чоловіком, або ж ви якимось дивом проспали сексуальну революцію, така поведінка може привести вас в деяке замішання. Зрештою, ці звички в першу чергу властиві гомосексуалістам, і тільки потім — метро-і бісексуальності.

Тут напрошується класичне питання в стилі Кері Бредшоу: як відрізнити метросексуала від латентного гомосексуаліста? Ця тема поки не привернула уваги вчених, тому посібників і керівництв, присвячених цьому делікатному предмету, ви не знайдете. Що ж, щоб дізнатися, хто є хто, нам доведеться скористатися абсолютно ненауковим, але перевіреним методом.

Справжній мачо

Мачо легко впізнати з першого погляду, але, на жаль, це — вимираючий вид, занесений до Червоної книги сексу. Справжній мачо — класичний тип «чоловічого чоловіки» — брутальний, неохайний, з банкою пива в руках, вічно неголений і дико ревнивий. Перш ніж знайомити мачо з батьками, вам доведеться провести невелику підготовчу роботу. Самая святкове одяг для мачо — чиста футболка та дизайнерські джинси. Мачо зберіг традиційні погляди на відносини з жінками, але при цьому завжди готовий забути про себе заради подруги.

Він не підтримує зв’язки зі своїм жіночим началом, легко вплутується в бійки й охоче бере участь в інших чоловічих забавах. Не сумнівайтеся: з метросексуалом мачо не можна сплутати ні за яких умов, навіть в темній кімнаті. Найпопулярніші мачо-секс-символи: актори Метью МакКонахі, Алек Болдуін і Сильвестр Сталлоне, а також мультяшний персонаж Фред Флінстоуни.

Метросексуал сучасний

Типовий метросексуал — бездоганно доглянутий знає собі ціну чоловік, який живе в місті, добре забезпечений і з задоволенням витрачає гроші — в основному на себе, а не свою жінку. Він стежить за модою, читає глянсові журнали, купує модні новинки в кращих фірмових магазинах, регулярно відвідує популярний фітнес-клуб і приділяє особливу увагу своїй зачісці і стилю. Метросексуала легко можна прийняти за гея — але тільки на перший погляд, адже гомосексуаліст любить інших чоловіки, а метросексуал — тільки себе. Метросексуали зберегли вірність традиційної сексуальної орієнтації; просто вони надто серйозно ставляться до своєї зовнішності. Самий вірний відмітна ознака сучасного метросексуала? Швидше за все, він симпатичніше вас і у нього краще зачіска. До цього типу можна віднести Бреда Пітта і Х’ю Джекмана.

Метросексуал Неопределен (латентний гомосексуаліст)

Це найскладніший випадок. «Визначився» метросексуал зовсім необов’язково гетеросексуалів, навіть якщо він зустрічається з вами, з жінкою. «Визначився» метросексуали — це і бісексуали, нездатні раз і назавжди визначитися з орієнтацією, і латентні гомосексуалісти, які вважають себе гетеросексуалами, але потай мріють про секс з чоловіком і кілька інших типів чоловіків, не підпадають під визначення «гомосексуаліст». Вони «начебто гомосексуалісти» — тобто більше, ніж просто метросексуали, але не зовсім гомосексуалісти. Розпізнати представника цього численного класу нелегко — для цього доведеться провести з ним чимало часу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.