Вакуумний масаж — повернення старих банок

загрузка...

Вакуумний масаж проводиться за допомогою всім відомих з дитинства банок , усередині яких створюється вакуум. Вакуумний масаж збільшує інтенсивність обміну речовин, покращує кровообіг, стимулює лімфодренаж, тканини краще забезпечуються киснем. Крім того, під впливом вакуумного масажу з організму витягуються токсичні речовини і шлаки, зміцнюється шкіра.

Для проведення сеансу класичного вакуумного масажу використовуються спеціальні скляні банки. Існують банки різних розмірів і форм. Попередньо шкіру змащують масажним кремом або гелем, до якого можна додати кілька крапель ароматичного масла. За допомогою палаючого тампона з вати, просоченого спиртом, у банку створюється вакуум. Тампон вводять в банку і швидко прибирають. Потім банку прикладають на змащену шкіру, вона повинна добре присмоктатися шкірі. Далі масажист приступає безпосередньо до масажу, пересуваючи банки по поверхні шкіри в певному напрямку. Такий вакуумний масаж триває в середньому 15-20 хвилин.

Вакуумний масаж — це не тільки традиційні скляні банки, це ще й сучасні апарати. Спеціальною насадкою, усередині якої створюється вакуум, обробляють проблемні ділянки тіла. Насадки всмоктують шкіру і перекочують її в заданому напрямку, слідуючи за м’якими круговими рухами, які скоює масажист. Завдяки вакуумному апаратного масажу жирові відкладення під шкірою руйнуються, регулюється лімфовідтікання, виводяться шлаки. Тривалість одного сеансу 30 хвилин. Сучасні апарати більш ефективні і компактні в порівнянні з їх попередниками, розроблені моделі для домашнього використання.

Вакуумний масаж успішно застосовують для лікування локального целюліту, впливаючи на область сідниць, на задню поверхню стегон і на так зване «галіфе». Вакуумний масаж не тільки руйнує жирові відкладення, але і тонізує м’язи, робить шкіру більш пружною і допомагає боротися з ефектом апельсинової кірки. Помічено, що такий вид масажу сприяє розсмоктуванню рубцевих тканин і робить менш помітними розтяжки. Можна застосовувати вакуумний масаж не тільки для проблемних зон, але і для всього тіла — для моделювання фігури. Нерідко вакуумний масаж поєднують з електроліполіз та іншими апаратними методиками для досягнення максимального ефекту. Поява на шкірі невеликих синців після процедури вважається нормальною реакцією на вакуумний масаж, синці проходять самостійно за кілька днів.

У косметології застосовують делікатний вакуумний масаж обличчя. Він сприяє розгладженню зморшок, покращує колір обличчя, стимулює вироблення колагену і еластину, робить шкіру більш пружною. В руках грамотного фахівця вакуумний масаж стає відмінним засобом для виправлення деяких локальних недоліків контуру обличчя, наприклад, за декілька сеансів можна позбутися від подвійного підборіддя. При неправильному проведенні процедури можливе утворення гематом і посилення купероза. Один сеанс вакуумного масажу обличчя триває 5-10 хвилин.

Існують особливі методики проведення вакуумного масажу, засновані на принципах рефлексотерапії. Це означає, що поверхня тіла ділиться на зони, кожна зона пов’язана з функцією внутрішніх органів. Під час масажу вакуум впливає не тільки на шкірні рецептори, але й на активні точки, а значить і на певні органи, тим самим надаючи оздоровлюючий вплив на весь організм. Стреси, хронічна втома, дратівливість не встоять перед вакуумним масажем. Вакуумний баночний масаж може стати частиною комплексного лікування поряд з іншими лікувально-профілактичними заходами, такими як голковколювання, мануальна терапія, лікувальна фізкультура і застосування медикаментів.

Протипоказань для вакуумного масажу небагато, тим не менш, вони існують. Від сеансів вакуумного масажу рекомендується відмовитися при гострих запальних захворюваннях внутрішніх органів, при дефектах шкіри в області передбачуваного впливу, при тромбофлебіті. Жовчнокам’яна і сечокам’яна хвороби також відносяться до протипоказань. Попередня консультація лікаря перед процедурою обов’язкове. Вакуумний масаж повинен виконувати досвідчений і кваліфікований фахівець.

Ірина Рукавишникова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.