Вагінальні кульки — шлях до насолоди

Вагінальні кульки вважаються одним з найдавніших пристосувань, що дозволяють жінці піклуватися про здоров’я своїх інтимних зон і допомагають їй знайти сексуальну гармонію. Вперше вагінальні кульки з’явилися ще три тисячі років тому, а їх батьківщиною вважається Тибет. За допомогою вагінальних кульок східні жінки не тільки позбавлялися від хвороб жіночої статевої сфери, але і ставали неперевершеними коханками, знаючими секрет управління вагінальними м’язами.

З чого виготовляють вагінальні кульки

В даний час вагінальні кульки широко представлені в спеціалізованих магазинах або Сексшопи. Придбати вагінальні кульки можна і в аптеці, і такі вироби навіть більш кращі, оскільки мають сертифікат якості, що гарантує безпеку їх застосування. Матеріали, з яких виготовляють вагінальні кульки самі різні — пластмаса, латекс, метал, медична гума.

Вагінальні кульки можуть бути як порожнисті, так і мати утяжеляют їх наповнення. Найчастіше вагінальні кульки являють собою дві кульки, які скріплені між собою мотузкою і володіють гладкою або шорсткою поверхнею. На початковому етапі занять краще використовувати легкі варіанти кульок. При достатньому тонусі м’язів піхви можна переходити на більш важкі види вагінальних кульок.

Показання для застосування вагінальних кульок

Показання для застосування вагінальних кульок можуть бути самими різними. Часто їх рекомендують при втраті пружності м’язів піхви після пологів. Позитивних результатів можна добитися регулярними заняттями з застосуванням вагінальних кульок і при нетриманні сечі, яке часто спостерігається у жінок старшого віку, в постклімактеричному періоді.

Показанням для використання вагінальних кульок можуть бути часті запальні захворювання сечостатевої сфери жінки, пов’язані з застійними явищами в органах малого тазу. Однак призначати їх застосування в такому випадку може тільки лікар і при відсутності запального процесу під час застосування. Вагінальні кульки є ефективним засобом для подолання сексуальної дисгармонії і можуть допомогти навіть в деяких випадках аноргазмії.

Принцип дії вагінальних кульок

Вагінальні кульки допомагають натренувати м’язові стінки піхви, що сприяє їх еластичності, пружності і підвищує скоротливу здатність м’язів. Застосування вагінальних кульок забезпечує специфічний масаж тих зон усередині піхви, які не опрацьовуються навіть під час активного статевого акту і в яких можуть бути застійні явища.

Використання вагінальних кульок забезпечує посилений приплив крові до таких «мертвим» зонам, будучи, таким чином, профілактикою запальних захворювань жіночої статевої сфери. Регулярне застосування вагінальних кульок підвищує тонус м’язів і стимулює повернення їх хапального рефлексу, а це в свою чергу підвищує рівень приємних відчуттів під час статевого акту, як для партнера, так і для самої жінки.

Вагінальні кульки і якість сексу

Основним завданням, яке допомагають вирішити вагінальні кульки, є все-таки поліпшення якості сексу, підвищення здатності жінки управляти своїми вагінальними м’язами, приносити задоволення партнеру і отримувати оргазмическая розрядку самої.

Розвинута вагінальна мускулатура забезпечує сильніше стиснення пеніса під час статевого акту, що позитивно впливає на якість потенції партнера, допомагає жінці швидше досягти оргазму, а сам оргазм стає сильніше і яскравіше.

Протипоказання до застосування вагінальних кульок

При всіх позитивних якостях вагінальних кульок, існує категорія жінок, якій їх застосування не показано або може бути дозволено тільки лікуючим лікарем. Не рекомендується використовувати вагінальні кульки при інфекційних і запальних захворюваннях сечостатевої сфери, схильності до алергії або при наявних випадках алергічної реакції на латекс, метал та інші матеріали, з яких виготовляють вагінальні кульки.

Наталія Біатова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.