Вагілак: застосовуйте тільки у складі комплексної терапії

загрузка...

Вагілак — це біологічно активна добавка до їжі, розроблена спеціально для нормалізації мікрофлори піхви. Саме порушення правильного співвідношення між нормальною, патогенної та умовно-патогенною мікрофлорою є найчастішою причиною початку інфекційно-запальних процесів жіночої статевої сфери.

Як діє Вагілак

Вагілак випускається в кислотостійких капсулах, які не розчиняються у шлунку під вплив шлункового соку, а переходять у кишечник, де капсула розчиняється і її вміст надходить у кишечник. Вмістом Вагілак є колонії лактобактерій, які всмоктуються в стінку кишечника і по дрібним кровоносних судинах надходять в слизову оболонку піхви. Епітелій піхви — це природне середовище проживання лактобактерій, тут вони починають розмножуватися і виділяти молочну кислоту, яка оздоровлює стан зовнішніх статевих органів. Кисле середовище, яке створюють лактобактерії, «не подобається» патогенної і умовно-патогенної мікрофлори — її представники не можуть в ній активно розмножуватися.

Таким чином, Вагілак попереджає розвиток інфекційно-запальних процесів статевих органів жінки. Якщо ж запальний процес вже почався, то Вагілак, який приймають у складі комплексного лікування (він добре поєднується з антибактеріальними, протизапальними, противірусними та протигрибковими засобами), сприяє більш швидкому видужанню жінки.

Вагілак застосовують також перед проведенням різних діагностичних і лікувальних заходів, хірургічних операцій на жіночих статевих органах — він попереджає розвиток патогенної мікрофлори і розвиток запальних процесів після отримання дрібних травм м’яких тканин.

Кому можна приймати Вагілак

Вагілак — це препарат, який приймається всередину для того, щоб нормалізувати мікрофлору піхви, тому він особливо підійде дівчатам і молодим дівчатам, яким не бажано користуватися вагінальними свічками. Запальні процеси жіночої статевої сфери в дитячому, підлітковому і літньому віці — явище досить часте, так як в ці періоди життя жіночі статеві гормони естрогени виробляються в недостатній кількості (саме естрогени сприяють розвитку нормальної мікрофлори піхви, що захищає організм від різних збудників інфекції).

Сьогодні досить широко розповсюджений такий процес, як бактеріальний вагіноз (дисбактеріоз піхви), коли має місце розмноження великої кількості умовно-патогенної мікрофлори без розвитку запального процесу. Бактеріальний вагіноз багаторазово збільшує ризик розвитку інфекційно-запальних захворювань жіночих статевих органів. У цьому випадку призначення Вагілак може запобігти подальше розмноження шкідливої мікрофлори та попередити запальний процес.

Не менше значення Вагілак має і для вагітних жінок — він дозволений до застосування на будь-якому терміні вагітності, так як є ефективним і досить безпечним препаратом. Попередження інфекційно-запальних процесів під час вагітності має велике значення і для матері, і для плоду.

При інфекціях, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) Вагілак можна застосовувати одночасно з антибактеріальними та противірусними препаратами. Призначають його і в період реабілітації, коли збудники інфекції вже видалені з організму і потрібно відновити природну мікрофлору піхви.

При різних маніпуляціях у жінок Вагілак призначається для профілактики попадання інфекції в невеликі ранки на слизовій оболонці. Прикладом таких маніпуляцій можуть бути діагностична та лікувальна гістероскопія (дослідження слизової оболонки порожнини матки і при необхідності поведінку лікувальних маніпуляцій), введення внутрішньоматкових спіралей з метою контрацепції.

Приймаємо Вагілак правильно

З профілактичною метою і при дисбактеріозах піхви Вагілак призначається по одній капсулі на день протягом не менше місяця. Приймають його вчасно їди, запиваючи водою. Якщо Вагілак призначається спільно з антибактеріальними препаратами, то доза збільшується вдвічі, його приймають по капсулі двічі в день.

Вагілак діє тільки при правильному регулярному прийомі, перші результати можна помітити не раніше, ніж через два тижні і навіть пізніше. Тим не менш, результат такого відновлення нормальної мікрофлори піхви може бути тривалим і стабільним.

Вагілак є БАДом, тим не менш, досвід показує, що його застосування як в якості монотерапії (один Вагілак), так і в складі комплексного лікування може бути досить ефективним.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.