Вагілак при вагітності: допоможе здоровій мікрофлорі

Вагілак не має протипоказань для прийому під час вагітності, навпаки, його активно застосовують для санації пологових шляхів в процесі підготовки вагітних жінок до пологів, а також перед проведенням різних діагностичних і лікувальних маніпуляцій вагітним жінкам, якщо в цьому виникає необхідність.

Навіщо при вагітності приймати Вагілак

Відмінною особливістю періоду вагітності є зниження імунітету. Це фізіологічна реакція, яка попереджає відторгнення клітин плоду організмом матері. Тим не менш, зниження імунітету сприяє появі інфекційно-запальних захворювань у вагітних жінок. Загострюються і вже існуючі хронічні запальні процеси. Це може чинити негативний вплив на організми матері та плоду і призводити до мимовільних викиднів, передчасних пологів і внутрішньоутробним інфекціям у плода.

Застосування пробіотиків (препаратів, що містять колонії живих бактерій, що входять до складу природної мікрофлори людини) сприяє витісненню умовно-патогенної мікрофлори і зменшує ризик розвитку інфекційно-запальних процесів у вагітних жінок.

Особливості дії Вагілак на організм вагітних жінок

Вагілак — це біологічно активна добавка до їжі (БАД), яка випускається в капсулах для прийому всередину. Вагілак дозволено приймати під час вагітності на будь-яких термінах. Особливістю цього БАДа є те, що корисні бактерії надходять з ним в організм спочатку в кишечник і тільки потім в область піхви. Лактобактерії, що містяться в капсулах, при прийомі всередину минуть шлунок (капсули стійкі до впливу шлункового соку), в незмінному вигляді потрапляють в кишечник і тільки тут всмоктуються в його стінку. Після цього через мережу капілярів, розташованих в області кишечника і з’єднують його з статевими органами, Вагілак надходить в епітелій піхви, який має спорідненість до цим мікроорганізмам.

Поступово в область слизової оболонки піхви, колонії бактерій починають поступово розмножуватися. Процес цей досить тривалий, адже Вагілак не є лікарським препаратом, це БАД, тому він містить невеликій кількості лактобактерій. Розмножилися колонії лактобактерій поступово витісняють умовно-патогенну і патогенну мікрофлору, не дозволяючи їй безперешкодно розмножуватися — саме це і є профілактикою інфекційно-запальних процесів та їх ускладнень у вагітних жінок.

Призначають Вагілак вагітним жінкам при виявленні таких захворювань, як кандидоз (молочниця) і папіломатоз статевих органів, статевий герпес, хламідіоз. Крім того, за допомогою цього препарату проводиться санація (ліквідація вогнищ інфекції) організму вагітної жінки перед пологами, що попереджає виникнення післяпологових ускладнень.

Крім того, Вагілак надає позитивний вплив і на стан кишечника, що при вагітності має велике значення. Відомо, що постійні запори і здуття живота (метеоризм) завжди супроводжують вагітність і посилюються зі збільшенням її терміну. Лактобактерії, що входять до складу Вагілак, так само, як і в піхві, створюють у кишечнику кисле середовище, що пригнічує розвиток «шкідливої» мікрофлори кишечнику, зменшує метеоризм, болі в животі і сприяє виникненню регулярного стільця.

Як правильно приймати Вагілак під час вагітності

Вагілак під час вагітності призначають на досить тривалий період часу, так як він діє повільно. Перші ознаки поліпшення стану можна помітити тільки через два — чотири тижні після початку прийому. Але таке повільне і поступове заселення статевих шляхів вагітної жінки корисними бактеріями є найбільш фізіологічним.

Приймають Вагілак по капсулі один раз на день для профілактики інфекційно-запальних захворювань і по капсулі двічі на день у складі комплексного лікування інфекційно-запальних процесів. Як і будь-яка біологічно активна добавка до їжі, Вагілак приймається під час їжі і запивати водою. Курс профілактики і лікування повинен тривати не менше місяця, тільки тоді можливе отримання позитивного результату.

Результати застосування Вагілак у вагітних жінок говорять про те, що цей БАД, безсумнівно, робить позитивний вплив на організми матері та дитини і попереджає виникнення таких важких ускладнень вагітності, як плацентарна недостатність, внутрішньоутробні інфекції. Все це дозволяє акушерам-гінекологам рекомендувати застосування Вагілак вагітним жінкам для профілактики різних інфекційно-запальних ускладнень.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.