Вагілак — інструкція: допоможе мікрофлорі

загрузка...

Вагілак є біологічно активною добавкою до їжі, яка сприяє відновленню нормальної мікрофлори кишечника і піхви. Особливість Вагілак в тому, що містяться в ньому лактобактерії після прийому внутрішньо активно проникають через стінку кишечника в піхву і нормалізують його мікрофлору.

Механізм дії Вагілак

Вагілак — це БАД, який випускається хорватської фармацевтичної компанією Ядран в капсулах для прийому всередину. Він містить лактобактерії, які є основними представниками нормальної мікрофлори піхви, які укладені в спеціальні капсули, не розчиняються у шлунку, але чудово розчиняються у кишечнику. Призначений Вагілак для нормалізації мікрофлори піхви — це нова форма препаратів, розроблена спеціально для дівчаток і молодих дівчат, яким протипоказано введення вагінальних свічок. Та й жінкам репродуктивного віку препарат також підійде, так як він дуже зручний у застосуванні

Механізм дії препарату заснований на тому, що при попаданні в кишечник він швидко всмоктується в його стінки і по дрібним кровоносних судинах надходить у піхву і сечівник (лактобактерії мають високу вибірковість по відношенню до слизових оболонок цих органів). Утворюючи в піхву розростаються колонії, вони нормалізують його мікрофлору: корисні бактерії гальмують розвиток патогенної та умовно-патогенної мікрофлори шляхом утворення молочної кислоти і кислого середовища у піхві, яка некомфортна для патогенної та умовно-патогенної мікрофлори.

Крім того, лактобактерії сануючих (оздоровлюють) і кишечник, так як є природними мешканцями та кишкової мікрофлори. Для того, щоб отримати необхідний ефект, приймати капсули Вагілак потрібніше не менше двох тижнів.

Показання та протипоказання для застосування Вагілак

Для прийому Вагілак існують наступні показання:

 • дисбактеріоз піхви (бактеріальний вагіноз), в тому числі у вагітних жінок, дівчаток після 10 років і у літніх жінок;
 • відновлення нормальної мікрофлори піхви після або на фоні застосування антибіотиків, протигрибкових, противірусних, гормональних та протипухлинних препаратів у жінок будь-якого віку, починаючи з 10 років;
 • запальні процеси жіночих статевих органів — як самостійно, так і в складі комплексного лікування;
 • інфекції, що передаються статевим шляхом (гонорея, статевої герпес, інфекція, викликана вірусом папіломи людини, хламідіоз), — у складі комплексного лікування і після поведеного антибактеріального, противірусного та імуностимулюючої лікування;
 • санація (позбавлення від інфекції) статевих шляхів у процесі підготовки вагітних жінок до пологів;
 • санація статевих шляхів перед плановими діагностичними та лікувальними гінекологічним операціями та маніпуляціями;
 • санація статевих шляхів перед введенням внутрішньоматкових засобів (наприклад, спіралей) з метою контрацепції;
 • запальні процеси в піхві в жінок похилого віку, які виникли на фоні естрогенної недостатності (жіночі статеві гормони естрогени захищали слизову оболонку піхви від розвитку патогенної і умовно-патогенної мікрофлори).
 • Капсули Вагілак можна поєднувати із застосуванням місцевих контрацептивів, що володіють сперміцидним дією (наприклад, з вагінальними свічками фармактекс) — штами лактобактерій, які містяться в Вагілак, стійкі по відношенню до спермицидам.

  Протипоказанням для прийому капсул Вагілак є тільки підвищена чутливість організму до його компонентів.

  Як правильно приймати капсули Вагілак

  Капсули Вагілак є БАДом, тому знаходяться в аптеці у вільному продажу. При дисбактеріозі піхви їх потрібно приймати по одній капсулі в день під час їди, запиваючи невеликою кількістю води. Якщо Вагілак приймається на тлі антибактеріальної або противірусної терапії, то дозу збільшують до двох разів на день, при цьому Вагілак приймається не менш ніж за дві години до або після прийому антибіотиків або противірусних препаратів.

  Як і будь пробіотик (препарат, що містить живі культури бактерій — природних мешканців людської мікрофлори) Вагілак діє поступово. Потрібно не менше двох — чотирьох тижнів для того, щоб колонії лактобактерій розрослися на слизову оболонку піхви і почали витісняти патогенну і умовно-патогенну мікрофлору.

  Зберігають Вагілак в сухому темному місці при температурі 25? С.

  Біологічно активна добавка до їжі Вагілак цілком здатна при тривалому прийомі відновити нормальну мікрофлору піхви і попередити різні інфекційно-запальні захворювання у жінок.

  Галина Романенко

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.