Ультразвукова чистка обличчя — як повернути шкірі первозданний вигляд?

Процедури по догляду за шкірою обличчя стали одними з найпопулярніших процедур по догляду за собою. Класична чистка обличчя допомагає розкрити пори і поліпшити зовнішній вигляд мільйонів жінок, та й чоловіків. Якщо ви готові перейти до нового рівня щомісячного догляду за шкірою, подумайте про ультразвукової чищенні особи.

Поєднання технології та косметології в процедурах догляду за шкірою

Ультразвукове обладнання, дія якого заснована на використанні звукових хвиль високої частоти, вже давно використовується для чищення ювелірних виробів і тендітних лабораторних інструментів. Наліт і бруд, які неможливо побачити неозброєним оком, після 20-хвилинної ультразвукового чищення відпадають у вигляді пластівців. Це відбувається тому, що бульбашки ультразвукового пара дістають бруд навіть з самих малюсіньких щілин. Застосовуючи ці принципи в догляді за шкірою, косметологи виявили, що за допомогою ультразвукового устаткування можна ефективно очищати і полірувати ніжну, подвергшуюся віковим змінам, почервонілу і чутливу шкіру.

Процедура ультразвукового чищення особи

Ультразвукова чистка обличчя зазвичай займає 60 хвилин, хоча час її проведення може варіюватися. Ультразвук можна поєднувати з іншою терапією, а також проводити її після якихось певних процедур, наприклад, після лікування акне або розацеа.

Ультразвукова чистка обличчя, яка проходить в три етапи, є делікатною і розслаблюючій процедурою. Просте і зручне в застосуванні обладнання для ультразвукового чищення не вимагає використання агресивних хімічних речовин, кристалів або скрабів.

Під час ексфоліації шкіри, яка є першою фазою ультразвукового чищення особи, відомій як фаза пілінгу, відбувається підготовка шкіри обличчя до застосування масок і зволожуючих засобів. Фаза пілінгу видаляє від 20 до 50 відсотків поверхневого шару шкіри. Косметолог наносить тонкий шар ультразвукового гелю на поверхню шкіри. Потім ультразвуковим зондом або електродом рідина розподіляється по шкірної поверхні. Під час цього процесу утворюються крихітні бульбашки пари, які взаємодіють зі шкірою і лопаються. Ультразвукові коливання рухають молекули води з високою частотою, викликаючи зміни, які називаються кавітацією. Кавітація очищає фолікули шкіри і прибирає шкірний наліт.

Під час наступного етапу процедури, фази введення, ультразвукові хвилі підготовлюють шкіру до прийому антиоксидантних поживних речовин та інших засобів. Для нанесення лікарських засобів за допомогою ультразвуку використовується ручний інструмент. Під час проведення спеціальних процедур, в залежності від стану шкіри, застосовується фрикційне тепло. Тепло підсилює кровообіг, що збільшує поглинання поживних речовин клітинами шкіри. Клітинний наліт, шкірне сало і токсини також більш ефективно видаляються, якщо циркуляція посилюється.

Під час мікрострумової терапії, або фази погладжування, стан шкіри нормалізується дуже помірним електричним струмом, який відновлює природний електричний заряд клітин шкіри. Ультразвуковий зонд або електрод використовується для легкого постукування або погладжування шкіри. Це забезпечує загоєння і клітинну регенерацію, ефективно омолоджуючи шкіру.

Частота проведення процедур

Косметологи рекомендують проводити ультразвукову чистку обличчя один або два рази на тиждень, поки не буде завершено курс з 6-8 процедур. У цей час стають помітні максимальні результати. Після цього підтримуючі ультразвукові процедури повинні проводитися кожні 4-8 тижнів. Оскільки вони не дратують шкіру, ультразвукові чистки обличчя можна комбінувати з мікродермабразії або іншими процедурами.

Користь від процедур

 • Глибоке очищення пір без роздратування
 • Зволоження шкіри
 • Ніжна, але ретельна ексфоліацію
 • Зменшення гіперпігментації
 • Посвітління вікових плям і шрамів від вугрів
 • Скорочення зморшок
 • Релаксація м’язів, поліпшення тонусу шкіри
 • Стимуляція вироблення колагену
 • Поліпшення кольору шкіри при таких захворюваннях як розацеа і мелазма
 • Зменшення набряків і темних кіл навколо очей
 • Стимуляція лімфатичного дренажу
 • Застереження

 • Ультразвукова чистка обличчя безпечна для більшості людей. Однак тим людям, у кого є аутоімунні захворювання, проблеми з серцем або онкологічні захворювання, повинні порадитися з лікарем, перед тим як проводити ультразвукові процедури.
 • Люди, чутливі до ультразвукового гелю або теплу, можуть обговорити це з косметологом до того, як проводити цю процедуру.
 • Чистка обличчя — найважливіша складова догляду за обличчям, особливо для тих, у кого жирна шкіра. Багато людей, які намагалися знайти хороший метод очищення шкіри обличчя, відчували невдачу.
 • Ультразвукова чистка обличчя пропонує революційний метод очищення. Ультразвукова чистка видаляє жир і бактерії глибоко в порах за допомогою ультразвукових хвиль, і робить це легко і безболісно, не використовуючи мила або скраби, які можуть подразнювати шкіру.
 • Як з користю провести ультразвукову чистку обличчя

  Для проведення ультразвукового чищення особи знайдіть ліцензованого косметолога, який добре навчений використанню ультразвукового устаткування. Задайте питання про його досвід, наприклад, як довго він працює з цим обладнанням, і де він навчався.

 • Перед процедурою ретельно помийте обличчя, приділяючи особливу увагу «Т-зоні» (лоб, ніс і підборіддя). Жир і бруд на шкірі перешкоджають оптимальному дії обладнання.
 • Попросіть косметолога використовувати такі засоби як гліколева кислота або екстракти трав, згідно вашому типу шкіри.
 • Проводьте чистку обличчя регулярно. Частота їх проведення залежить від стану вашої шкіри. Досягнувши оптимальних результатів, регулярно проводите підтримують процедури, щоб ефект від них зберігався. Можливо, це буде потрібно робити раз на місяць.

  Поради та попередження

 • Дбайте про свою шкіру між процедурами: харчуйтеся правильно, пийте достатньо рідини, змивайте косметику в кінці дня. Це особливо важливо для тих, у кого жирна шкіра, схильна до появи висипань.
 • Дослідження показують, що ультразвукова чистка обличчя в поєднанні з засобами, отбеливающими шкіру, такими як аскорбіл глюкозид або ніацинамід, значно зменшують темні плями і зморшки.
 • Користуйтеся сонцезахисним кремом і уникайте впливу сонячних променів, якщо в поєднанні з чищенням особи вам зробили мікродермабразію або іншу процедуру ексфоліації.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.