Турбослім — відгуки лікарів не завжди позитивні

загрузка...

Комплекс Турбослім проводиться російською компанією Евалар і включає в себе шістнадцять різних біологічно активних добавок до їжі (БАДів). Речовини, які входять до складу цих БАДів, пригнічують апетит, активізують обмін речовин і виводять з організму токсини і зайву рідину.

Загальне враження про комплекс Турбослім

Сам по собі комплекс Турбослім непоганий. Він замінив шкідливі БАДи китайського виробництва, склад яких, часом, не був навіть вказаний на упаковці. У всіх інструкціях у БАДам Турбослім вказується склад і дію окремих компонентів на організм людини. Це вже радує, так як «котів у мішку» на вітчизняному фармацевтичному ринку стало значно менше і за це компанії Евалар велике спасибі.

Склад БАДів також цілком логічний і в більшості випадків здатний викликати ті ефекти, про які заявляють виробники. Тим не менш, як зазначають лікарі, у цих БАДів є ряд недоліків. Перш за все, заважає дуже агресивна реклама БАДів Турбослім, яка буквально змушує застосовувати їх всіх підряд. А це не завжди йде на користь даної продукції, так як не всі люди, її споживають, є здоровими, а БАДи, які не проходять випробувань як лікарські препарати, тим не менш, володіють достатньо високою ефективністю і можуть давати різні побічні ефекти. Що, до речі, не вказується в інструкції. Навпаки, всі препарати рекламуються як абсолютно нешкідливі для організму.

З іншого боку зрозуміти виробників можна — витіснити з ринку низькопробну китайську продукцію не так легко.

Дія БАДів Турбослім на організм

Дія БАДів Турбослім засноване на тому, що вони виводять з організму велику кількість рідини, а разом з нею мінеральні солі, мікроелементи і токсини. Здійснюється це за рахунок змісту в Бадах сечогінних і проносних засобів рослинного виробництва.

Крім того, до їх складу часто входять кофєїнсодержащие речовини, які прискорюють обмін речовин за рахунок збудливого впливу на центральну нервову систему. Нарешті, що містяться в турбосліме жиросжигатели, також мають свої обмеження в застосуванні.

Можливі побічні ефекти

Якби комплекс Турбослім мав статус лікарського препарату, то в інструкції обов’язково вказувалися його будь-які можливі (навіть чисто теоретично) побічні ефекти. А так як це БАД, про них можна тільки здогадуватися. Наприклад, до чого може призвести швидке видалення рідини з організму. У здорових молодих людей найчастіше це проходить без будь-яких зовнішніх втрат. Але не завжди цей БАД приймають здорові люди.

В результаті видалення великої кількості рідини, а разом з нею макро-і мікроелементів може призводити до порушення водно-електролітного балансу організму. А це вже відіб’ється на тих органах, які мають які-небудь порушення. Наприклад, можуть з’явитися різні порушення з боку серцево-судинної системи при нестачі в організмі калію і магнію, гормональні порушення (до складу гормонів входять мінеральні речовини) і так далі.

Загальне згущення крові внаслідок втрати рідини може наробити ще більше лиха. Особливо небезпечно таке згущення, якщо людина страждає венозною недостатністю: у згуслої крові будуть утворюватися тромби, що в свою чергу буде викликати запальні процеси у венах (тромбофлебіти) і відрив тромбів з подальшою закупоркою їм життєво важливих кровоносних судин.

Сьогодні багато жінок для попередження небажаної вагітності приймають гормональні контрацептиви, які сприяють підвищеному тромбоутворенню. Очевидно, що згущувати кров за допомогою БАДів Турбослім на цьому тлі дуже небезпечно, тим не менш, ні в одній інструкції про це не йдеться. А адже таке поєднання може мати найважчі наслідки у вигляді інсульту, інфаркту міокарда і так далі.

Згущення крові може викликати підвищену кристалізацію солей і утворення каменів у жовчовивідних шляхах та жовчному міхурі, а також у нирках і сечовивідних шляхах. І цей факт варто враховувати хворим з хронічним калькульозним холециститом і сечокам’яною хворобою.

Тривале застосування Турбосліма може призвести до порушення рухової активності кишечника — постійна стимуляція пригнічує його власні рухи. В результаті після того, як закінчиться курс Турбосліма, можуть початися затяжні запори. Нарешті, тривале послаблення стільця може викликати порушення співвідношення в кишечнику корисної та умовно-патогенної мікрофлори — дисбактеріоз.

Таким чином, виходить, що, незважаючи на свою ефективність, БАДи Турбослім можуть принести і чимало бід. Тому перед їх застосуванням варто проконсультуватися з лікарем.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.