Турбослім — інструкція: як і коли застосовувати препарат

загрузка...

Турбослім — це лінія біологічно активних добавок до їжі ( всього 16 видів БАДів), яку випускає компанія Евалар. Це БАДи, мають різний склад, а тому надають різний вплив на організм. Деякі з них впливають на обмін речовин, інші ж надають лише сечогінний і попускає дію.

Що входить до складу БАДів Турбослім

В основі БАДів Турбослім лежать речовини, що прискорюють обмінні процеси в організмі. Наприклад, Турбослім для прискорення обміну речовин в таблетках містить альфа-ліпоєвої кислоти, L-карнітин в таблетках і вітаміни групи В (вітамін В5, вітамін В6, вітамін В2, вітамін В1).

Альфа-ліпоєва або тіоктова кислота — це антиоксидант, який пригнічує дію токсичних вільних радикалів на організм, знижує кількість глюкози в крові і збільшує відкладення глікогену (запасів глюкози) в печінці. Дія альфа-ліпоєвої кислоти схоже на дію вітамінів групи В, які, як відомо, є енергетиками. Вона нормалізує жировий і вуглеводний обмін, стимулює обмін холестерину. Позитивно впливає на печінку, знижуючи шкідливу вплив на неї будь-яких токсинів, у тому числі алкоголю, покращує живлення нервових клітин.

L-карнітин (левокарнітіна) поліпшує жировий обмін, так як бере участь в обміні речовин, транспортуючи жирні кислоти через клітинні мембрани з цитоплазми в мітохондрії, де ці кислоти окислюються з утворенням великої кількості енергії у вигляді АТФ. В результаті жири швидко спалюються і служать джерелом додаткової енергії. L-карнітин нормалізує білковий і жировий обмін, сприяє збільшенню рухової активності, підвищує фізичну витривалість з економним витрачанням енергетичних ресурсів організму. Він також стимулює секрецію шлункового соку.

Вітаміни групи В в якості коферментів (складових частин ферментів — речовин, що прискорюють біохімічні реакції) беруть участь у біохімічних реакціях, під час яких виділяється необхідна для життєдіяльності енергія.

Як приймати

Цей БАД можна приймати, як самостійно, так і в комплексі з іншими БАДами лінії Турбослім. Турбослім для прискорення обміну речовин випускається в упаковках по двадцять пігулок, застосовують їх по дві таблетки один раз на день, на курс потрібно три упаковки, так як препарат рекомендується приймати протягом місяця.

Побічні ефекти

В інструкціях нічого не говориться про побічні ефекти і протипоказання для прийому цього БАДа, передбачається, що їх немає. Але якщо уважно вивчити дію альфа-ліпоєвої кислоти, то можна дізнатися, що вона знижує вміст глюкози в крові, а значить, хворим на цукровий діабет під час її прийому потрібне коригування дози цукрознижуючих лікарських препаратів. З обережністю і тільки після консультації ендокринолога альфа — ліпоєвої кислоти потрібно приймати і при захворюваннях щитовидної залози.

L-карнітин також має протипоказання, оскільки стимулює секрецію шлункового соку. Тому його не варто приймати хворим з підвищеною секрецією шлункового соку, в тому числі хворим з гастритами та виразковою хворобою шлунка.

Виробники не рекомендують прийом БАДа Турбослім для прискорення обміну речовин при підвищеній чутливості до компонентів цього БАДа, вагітності і годуванні дитини грудьми. Тим не менше, враховуючи те, що БАД містить речовини, що сприяють активно впливати на обмін речовин, перед його застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Інші БАДи лінії Турбослім

До таких БАДам відносяться, наприклад, Турбослім день і Турбослім ніч, які випускаються у вигляді капсул по тридцять штук в упаковці. До складу Турбосліма день входять біофлавоноїди цитрусових, екстракт гуарани, екстракт червоних морських водоростей, папаїн, бромелайн, вітамін С, вітамін В3 і цинк. У цьому Бадьо міститься багато флавоноїдів і кофеїну, які прискорюють обмін речовин, а значить, спалюють підвищена кількість жиру для отримання необхідної енергії.

До складу Турбосліма ніч входять екстракт гарцинії, екстракт сени, хітозан, лінолева кислота, L-карнітин, екстракт меліси, вітамін Е, віамін В1, вітамін В2, цинк і хром. Прийом Турбосліма ніч сприяє процесу утилізації жиру під час сну.

Турбослім день приймають по одній капсулі два рази на день у першій половині дня під час їжі. Турбослім ніч потрібно приймати ввечері по одній капсулі під час їжі. Тривалість прийому — один місяць. Повторити курс прийому цих БАДів можна через два місяці.

Протипоказаний прийом цих БАДів тільки при підвищеній чутливості організму до їх компонентам, вагітності і годуванні дитини грудьми. Тим не менше, враховуючи, що Турбослім день містить кофеїн, він підійде не всім. Люди, які страждають хронічними захворюваннями (особливо, серцево-судинної системи) повинні проконсультуватися з лікарем.

БАДи лінії Турбослім мають різний склад, тому перед їх прийомом краще все ж проконсультуватися з лікарем.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.