Турбослім експрес — злегка схуднути можна

загрузка...

Турбослім експрес — це біологічно активна добавка до їжі, тому занадто багато від неї очікувати не варто. Тим не менш, вона допоможе очиститися і поліпшити обмін речовин, наприклад, після свят, під час яких вживається багато жирної і солодкої їжі, що сприяє нарощуванню ваги.

Що входить до складу БАДа Турбослім експрес і як він діє на організм

БАДа Турбослім експрес має у своєму складі ряд рослинних речовин, які допомагають за три дні очистити організм, позбавитися від зайвої рідини і прискорити обмінні процеси, що призведе до того, що отримані на святах калорії швидко згорять.

Упаковка БАДа Турбослім експрес включає в себе 18 капсул і три саше. Капсули мають різний колір: шість капсул «ранок» білого кольору, шість капсул «день» рожевого кольору і шість капсул «вечір» синього кольору.

Капсули «ранок» містять речовини, здатні активізувати організм і дати сили для робочого дня. Це екстракт гуарани (сприяє спалюванню і виведенню жирів шляхом активізації обміну речовин), екстракт червоних морських водоростей (сечогінний засіб — посилює циркуляцію міжтканинної рідини і виведення її надлишків з організму), карбонат кальцію (підвищує тонус м’язів), екстракт червоних виноградного листя (покращує клітинний обмін за рахунок посилення мікроциркуляції), аскорбінову кислоту (покращує клітинний обмін за рахунок підвищення тонусу судин).

Капсули «день» містять речовини, що пригнічують апетит. Це екстракт гарцинії (пригнічує апетит, попереджає утворення жиру з вуглеводів), екстракт квіток опунції (пригнічує апетит) екстракт фенхелю (знімає спазм гладкої мускулатури кишечника — попереджає болі, що виникають на тлі прийому проносних — спазми і коліки), екстракт кукурудзяних рилець (жовчогінний і сечогінний засіб), екстракт сени (проносний засіб), хрому пиколинат (пригнічує апетит).

Капсули вечір містять речовини, що спалюють жир і виводять продукти його розпаду з організму. Це екстракт гарцинії, екстракт меліси (заспокоює, покращує травлення), екстракт фукуса (виводить токсини і солі), екстракт сени, L-карнітин (спалює і виводить жири), хрому пиколинат.

У саше містяться: олігофруктоза (джерело розчинних простих цукрів — енергії), лимонний сік, екстракт квіток опунції, екстракт артишоку (виводить токсини і солі, сечогінний засіб), екстракт зеленого чаю, екстракт фенхелю. Дія всіх цих рослинних речовин спрямоване на поліпшення роботи лімфатичної системи, нирок, печінки, більш швидкий рух міжклітинної рідини в організмі, що призводить до усунення набряків.

У відповідності з інструкцією, розробленою виробником, Турбослім експрес пройшов клінічні випробування, в результаті яких було встановлено, що через три рекомендованого прийому цього БАДа вага знижується на 3-3,5 кг, а окружність талії зменшується на 3,5-3 , 8 см.

Як правильно приймати

БАД Турбослім експрес приймають за наступною схемою: дві капсули білого кольору вранці під час сніданку, дві капсули рожевого кольору вдень під час обіду, дві капсули синього кольору ввечері під час вечері.

Щодня також готується напій із одного саше. Для цього потрібно розчинити вміст саше в літрі кип’яченої (але не гарячої) води (можна використовувати воду для пиття в пляшках) і пити протягом всього дня.

За три дні, без дієти і фізичних навантажень, приймаючи тільки Турбослім експрес можна скинути декілька кілограмів. Не можна застосовувати Турбослім експрес при вагітності, годуванні дитини грудьми і в разі непереносимості його компонентів.

Наскільки ефективний БАД

Ефективність (так само, як і переносимість) даного БАДа багато в чому залежить від індивідуальних особливостей організму. У когось активно придушується апетит і прискорюються обмінні процеси, а у когось немає. Але і ті, у кого обмін речовин не прискорився, також схуднуть — за рахунок виведення з організму рідини. Що стосується спалювання жиру, то за три дні навряд чи його спалиться багато, так що сподіватися на стабільне зниження ваги при застосуванні цього БАДа не варто.

Але якщо застосовувати його з розумом, то можна дійсно стабільно поліпшити обмін речовин. Для цього Турбослім потрібно застосовувати на тлі раціонального харчування з виключенням з раціону жирної їжі, а також їжі, багатої простими вуглеводами — солодощів, здоби. Крім того, для спалювання зайвих калорій потрібно збільшити рухову активність. Тоді все вийде: за допомогою триденного прийому БАДа Турбослім експрес можна злегка підштовхнути і прискорити обмін речовин, очистити організм, а потім підтримувати обмінні процеси на тому ж рівні.

Але БАД Турбослім експрес може надавати і негативний вплив на організм, особливо, якщо людина має якесь хронічне захворювання. Дію сечогінних може призвести до порушень роботи серцево-судинної системи, а проносних — шлунково-кишкового тракту. Тому застосування БАДа Турбослім експрес вимагає попередньої консультації лікаря.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.