Турбослім дренаж — допоможе позбавитися від зайвої рідини

загрузка...

Біологічно активна добавка до їжі Турбослім дренаж допоможе позбутися прихованих і явних набряків, що і зменшить вагу. Але позбавлятися від набряків краще все ж під наглядом лікаря, адже набряки можуть бути ознакою серйозного захворювання, яке одним Турбослімом не вилікуєш.

Як діє Турбослім дренаж

Турбослім дренаж випускається трьох видів: просто Турбослім дренаж концентрат напою, Турбослім дренаж для жінок 45 плюс концентрат напою і Турбослім дренаж для чоловіків. Склад цих БАДів дещо відрізняється, але принцип їх дії на організм однаковий — видалення з організму зайвої рідини і разом з нею токсичних продуктів обміну речовин.

Виробники вважають, що Турбослім дренаж потрібно приймати перед прийомом інших БАДів цієї ж лінії, так як видалення зайвої рідини активізує обмінні процеси. Турбослім дренаж сприяє також зниженню апетиту, надає м’яку послаблюючу і сечогінну дію.

Турбослім дренаж для жінок 45 плюс розроблений з урахуванням гормональних змін в організмі жінки після 45 років. Саме в цьому віці у багатьох жінок з’являється зайва вага, так як знижується функція яєчників і кількість жіночих статевих гормонів. Це призводить до зниження обмінних процесів в організмі.

Турбослім дренаж для чоловіків розроблений з урахуванням обміну речовин в організмі чоловіка, він сприяє не просто зменшенню жирових відкладень, а й формуванню м’язового каркаса.

Склад

До складу БАДа Турбослім дренаж входять екстракт плодоніжок вишні, екстракт червоних морських водоростей, екстракт зеленого чаю, екстракт касії, концентрат лимонного соку, екстракт гуарани, екстракт вівса, екстракт артишоку, екстракт фенхелю, біофлавоноїди цитруових (гесперидин), ароматизатор натуральний ( персик).

Біофлавоноїди цитрусових стимулюють спалювання жиру і сприяють зниженню жирових відкладень. Найбільш ефективні біофлавоноїди в комплексі з кофеїном, що міститься в екстракті гуарани і екстракт зеленого чаю і прискорює обмін речовин в клітинах. Екстракт червоних морських водоростей підсилює рух міжтканинної рідини, виведення зайвої рідини і токсичних продуктів обміну. Він добре поєднується з екстрактом плодоніжок вишні, володіє сечогінними властивостями. Екстракт касії (сени) мають послаблюючу дію, екстракт фенхелю покращує рухову активність кишечника, знімаючи спазми його гладкої мускулатури.

До складу БАДа Турбослім дренаж для жінок 45 плюс входять екстракти рослин, що володіють сечогінними властивостями (екстракт плодоніжок вишні), речовини, що поліпшують жіровойо обмін (L-карнітин), кофєїнсодержащие рослини легкого тонізуючого дії (екстракт зеленого чаю), екстракти, сприяючі виведенню токсичних продуктів обміну речовин (екстракт вівса, артишоку, касії, фенхелю). До складу цього Бадан входить також мінеральний комплекс з морської солі, який відновлює втрати солей при прийомі сечогінних засобів і екстракт циміцифуги для відновлення гормонального фону і пов’язаних з ним порушень жирового обміну.

Як правильно приймати

Турбослім дренаж випускається у флаконах у вигляді концентрату напою. Його приймають по 20-25 мл (чотири-п’ять чайних ложок) в день. Це кількість концентрату потрібно розчинити в літрі кип’яченої води кімнатної температури та приймати під час їжі протягом всього дня.

Турбослім дренаж для жінок 45 плюс також являє собою концентрат напою і випускається у флаконах. Його приймають по чайній ложці (5 мл) чотири рази на день під час їжі. Це кількість концентрату потрібно розчинити у склянці води. Можна також приймати цей БАД так само, як і попередній, тобто чотири чайних ложки концентрату розчинити в літрі кип’яченої води і приймати протягом всього дня. Тривалість прийому — десять днів. Повторювати курс можна чотири рази в році.

Протипоказання і побічні ефекти

Виробники не рекомендують приймати БАДи Турбослім дренаж при індивідуальній непереносимості їх компонентів, вагітності і годуванні дитини грудьми. Про наявність будь-яких побічних ефектів в інструкції не сказано.

Але, враховуючи, що БАДи Турбослім дренаж, надають одночасно сечогінний і попускає дію, такі побічні ефекти можливі. Особливо це стосується звичайного БАДа Турбослім дренаж, який не містить мінеральних речовин для корекції втрати солей (в Турбосліме дренаж для жінок 45 плюс така корекція передбачена). Втрата мінеральних речовин, особливо, калію, кальцію і магнію, можуть відбитися на стані серцево-судинної системи. Тому хворим серцево-судинними захворюваннями стоїть перед прийомом цього БАДа проконсультуватися з лікарем.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.