Тройчатка Евалар або засіб від непрошених гостей

загрузка...

Є думка, що паразити — бич нашого часу. Від них не сховатися навіть за самими міцними засувами, їх важко знищити і практично неможливо побачити і зловити. Вони потрапляють в наш організм різними шляхами (і часто питання дотримання гігієнічних принципів тут не при чому) і здатні існувати в різних органах і системах — в м’язових тканинах, у травному тракті, в мозку, в очах … Паразити стійкі і живучі, позбавитися від них дуже складно. А ось завдати шкоди якості та тривалості життя випадкового господаря непрохані гості можуть чималий.

Крім того, симптоми паразитарних інвазій дуже часто схожі з симптомами багатьох хвороб і саме цим здатні ввести в оману будь-якого лікаря. А, як стало відомо останнім часом, лише 20% заражень паразитами можуть бути виявлені лабораторними методами.

Про виробника

Російська компанія «Евалар» на ринку фармацевтичних препаратів уже 17 років. Підприємство було організовано у грудні 1991 року на базі науково-виробничого об’єднання «Алтай» — підприємства оборонного профілю, де завжди були сильні традиції забезпечення якості. Те, що починалося з невеликої фірми, заснованої двома жінками і навіть названій на честь них (Евалар = Ева + Лариса), на даний момент перетворилося на величезного виробника «товарів для здоров’я» або, простіше кажучи, БАДів. Один з пріоритетних напрямків діяльності компанії «Евалар» — розробка нових ефективних фармацевтичних і парафармацевтіческіх препаратів.

На підприємстві працює близько 900 чоловік, у лютому 2005 року виробництво отримало висновок на відповідність вимогам міжнародних стандартів якості GMP. У лабораторіях «Евалар» проводяться розробки і дослідження нових комбінацій цілющих рослин. Одним з непогано зарекомендували себе на російському ринку препаратів є і «Тройчатка» — препарат виробництва Евалар.

Тройчатка Евалар — препарат, який використовується для очищення організму від паразитів. До складу входять екстракт і квіти пижма, екстракти полину і бутонів гвоздики.

Властивості

Екстракт пижма і квіти пижма володіють антибактеріальними і антигельмінтними властивостями, ефективно борються з живуть в кишечнику паразитами, покращують секрецію залоз шлунково-кишкового тракту, підвищують тонус його мускулатури, надають знеболюючу і протизапальну дію.

Екстракт полину володіє антигельмінтними властивостями широкого спектра, особливо ефективний проти круглих черв’яків. Він також нормалізує роботу желудчно-кишкового тракту, покращує травлення, стимулює секрецію жовчі і її струм, а також секрецію шлункового соку, запобігає утворенню каменів.

Екстракт бутонів гвоздики відрізняється сильними антисептичними властивостями, уповільнює процеси і ферментації і гниття в кишечнику. На відміну від екстрактів пижма і полину, які захищають від дорослих гельмінтів, екстракт бутонів гвоздики знищує з яйця.

Що і для чого

«Тройчатка Евалар» — БАД (біологічно активна добавка), сприяюча позбавленню від паразитів. Препарат відносно безпечний, тому що складається виключно з рослинних компонентів (екстракт і квітки пижма звичайного, екстракт і трава полину гіркого, квіткові бутони гвоздики), і достатньо ефективний, особливо при кишкових глистових інвазіях.

Крім того, препарат «Тройчатка Евалар» рекомендований інститутом харчування РАМН як загальнозміцнюючий засіб, що поліпшує функціональний стан шлунково-кишкового тракту. Існують позитивні приклади «тройчатки» як засоби в лікуванні хворих з лямбліозу, аскаридозом і ентеробіоз.

Компоненти

 • Екстракт і квітки пижма звичайного мають протимікробну і протиглистовою дією, ефективні проти кишкових паразитів; посилюють секрецію залоз шлунково-кишкового тракту і тонізують його мускулатуру, надають знеболюючі та протизапальну дію.
 • Екстракт і трава полину гіркого надають протипаразитарний дію широкого спектру, ефективні відносно круглих глистів (аскариди, гострики); нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, поліпшують травлення, посилюють відділення жовчі і покращують її відтік по внутрішньопечінковий протоках, перешкоджають утворенню каменів, стимулюють виділення шлункового соку.
 • Квіткові бутони гвоздики мають сильну антисептичну дію, знижують процеси бродіння і гниття в кишечнику, ефективні проти дорослих паразитів, знищують яйця глистів.
 • Вказівки щодо застосування

  Тройчатка Евалар рекомендована в якості засобу для поліпшення загального стану здоров’я і функціонування шлунково-кишкового тракту.

  Дорослим і дітям старше 12 років рекомендовано приймати 2 капсули по 0.4 г або 4 капсули по 0.2 г 3 рази на день перед їжею. Курс прийом повинен тривати не менше одного тижня.

  Під час прийому препарати ви можете відчувати деякий дискомфорт і втому. Це пов’язано з токсинами, які виробляють гельмінти, коли відчувають загрозу своєму життю. У таких випадках може бути рекомендована більш м’яка схема прийому тройчатки Евалар:

 • У перший день приймати 2 капсули по 0.4 мг один раз на день;
 • У другий день — 2 капсули по 0.4 мі два рази в день;
 • Після третього дня приймати 2 капсули по 0.4 г три рази на день;
 • З восьмого по чотирнадцятий день приймати 2 капсули по 0.4 г один раз на день.
 • У кожному разі, після закінчення курсу для підтримання ефекту необхідно приймати кожного тижня 2 капсули препарату один раз на тиждень протягом двох або трьох місяців.

  Щоб мертві й ослаблені гельмінти, а також токсини швидше виводилися з організму, під час курсу лікування рекомендується приймати препарат хітозан Евалар.

  Протипоказання

  Тройчатка Евалар не рекомендується вагітним і годуючим жінкам, людям з виразкою шлунка, ерозивні гастритом, і індивідуальною непереносимістю компонентів продукту. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.

  Ефективність

  «Тройчатка Евалар» не є лікарським засобом, отже, ніяких гарантій бути не може. Відгуки споживачів варіюються від різко негативних до захоплених, відгуки практикуючих лікарів теж неоднозначні.

  Термін зберігання

  Препарат можна зберігати 2 роки, в сухому і прохолодному місці.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.