Тривалі ефекти грудних імплантів: негативні наслідки

Одним з найпопулярніших видів пластичної хірургії є операції по збільшенню грудей. Хоча операції з установкою грудних імплантів робили мільйони жінок по всьому світу, існують певні довгострокові ризики і побічні ефекти цієї процедури. Знання цих ризиків і можливих ускладнень важливо для будь-якої жінки, яка розмірковує про пластичну операцію.

Годування груддю і мамографія

Навіть після операції ендопротезування, багато пацієнток зберігають можливістю годувати грудьми. Однак, є випадки, коли імпланти заважають це робити. Так що пацієнтки, які планують після операції грудне вигодовування, повинні обговорити з хірургом підходящий метод операції.

Також грудні імпланти заважають раннього виявлення раку грудей. Під час медичних досліджень, таких як мамографія, ультразвук або рентген, грудні імплантати можуть заважати розгледіти пошкодження або пухлини. Жінки з немовлятами імплантами повинні повідомляти про них перед дослідженнями, щоб фахівець міг підготуватися і внести необхідні зміни в процедуру обстеження.

Так як мамографія включає тиск на груди, вона збільшує ризик розриву імплантів.

Розриви

Розриви трапляються у старих імплантів з тонкими стінками. Також розриви можуть відбуватися в результаті травми або стиснення грудей. Ризик полягає в тому, що вміст імплантів витече і потрапить в тканини грудей. Це може викликати невеликі пухлини, які будуть заподіювати біль і підвищену чутливість. У такому випадку імплант слід видалити. Силіконові гелі створюються таким чином, що будуть зберігати форму, навіть якщо оболонка буде пошкоджена.

Втрата чутливості і капсулярна контрактура

Пацієнти можуть відчувати втрату чутливості в області грудей. Це наслідок пошкодження нервових закінчень в сосках і молочних залозах. Втрата чутливості часто буває тимчасовою.

капсулярної контрактури — це стиснення і стягання тканин навколо імпланту, яке викликає їх деформацію і затвердіння. Вона може проявлятися як навколо одного, так і навколо обох імплантів.

Зменшення

З часом імпланти можуть зменшуватися в розмірах в результаті розривів імпланту або капсулярної контрактури. Все перераховане є найбільш частими ускладненнями операцій з ендопротезування грудей. Це може відбуватися як з імплантами з силіконового гелю, так і з наповненими фізіологічним розчином.

Рак

Згідно з деякими дослідженнями Національного інституту раку, жінки з немовлятами імплантами більш схильні пухлини мозку, захворювання дихальних шляхів, раку грудей і суїциду.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.