Трібестан — загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб

Трібестан — це повністю натуральний негормональний фітохімічний біостимулятор. Його активна речовина отримують з надземної частини Tribulus terrestris L. (Якірці сланкі) які вирощуються в Болгарії. Трібестан — натуральна альтернатива синтетичним анаболикам, без будь-яких побічних ефектів (доведено клінічними випробуваннями).

Прийом трибестана призводить до збільшення м’язової маси при занятті активними видами спорту за рахунок активації ферменту, що у енергетичному обміні. Також, за деякими даними, трібестан має властивість стимулювати деякі функції, пов’язані із збільшенням рівнів в організмі ендогенного тестостерону (концентрація тестостерону у здорових чоловіків, що брали трібестан протягом п’яти днів зростала триразово) і лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Підвищення рівня натурального ендогенного тестостерону в організмі допомагає усунути деякі симптоми статевого безсилля і клімаксу у чоловіків. У жінок трібестан впливає в основному на рівень фоллікулосодержащего гормону та естрадіолу, а рівень тестостерону збільшується не так значно, як у чоловіків.

Майже двадцять років застосування трибестана показали, що він абсолютно нетоксичний, не порушує фізіологічних механізмів гормональної регуляції, не має протипоказань і побічних ефектів.

Коли застосовується трібестан

Оскільки тестостерон, що виробляється організмом, сприяє синтезу білка і збереженню позитивного балансу азоту, трібестан стимулює зростання м’язової тканини, збільшує витривалість і силу, а також сприяє швидкому відновленню після фізичних навантажень та м’язової напруги, що робить його незамінним як для професійних спортсменів, так і для любителів, що займаються активною фізичною підготовкою.

Крім того, трібестан надає загальнозміцнюючу дію, стимулює функцію статевої системи. Прийом препарату відновлює і підвищує лібідо, подовжує ерекцію у чоловіків, а також стимулює сперматогенез, збільшуючи кількість сперматозоїдів та їх рухливість. У жінок трібестан підвищує лібідо, позитивно впливає на вазомоторні прояви при клімаксі, знімає безсоння, загальне напруження, дратівливість або апатію.

Зростання м’язової маси і витривалості

Протягом багатьох років трібестан був «секретною зброєю» радянських і болгарських спортсменів: оскільки препарат не є допінгом, він не виявляється допінг-контролем. Трібестан пройшов усі випробування препарату і з однаковою ефективністю застосовується як професійними спортсменами вищої ліги, так і любителями. Чоловікам трібестан рекомендується або замість анаболіків, або спільно із стероїдами і гормональними препаратами для компенсації можливих побічних ефектів, або між курсами прийому стероїдів для відновлення функції чоловічих статевих залоз. Трібестан сприяє інтенсивному засвоєнню протеїнів, збільшуючи у декілька разів ефект зростання м’язової маси.

Жінкам рекомендується приймати трібестан замість стероїдів, щоб запобігти порушення функції статевих залоз, без яких неможливо зберегти отриману завдяки застосуванню препарату масу і силу.

Склад трибестана

Рекомендована дозування: одна-дві таблетки три рази на день під час їжі.

Одна таблетка трибестана містить:

 • Якірці сланкі (Tribulus Terrestris): 250 мг
 • Мікрокристалічна целюлоза: 193 мг
 • Кабос (аеросил): 100 мг
 • Поліплаздон XL (кросповідон): 40 мг
 • полівінілпіролідон: 30 мг
 • Тальк: 12 мг
 • Плівка: 10 мг
 • Стеарат магнію: 5 мг
 • Трібестан і Tribulus Terrestris

  Для приготування менш 10 кг трибестана потрібно більше 50 кг Tribulus Terrestris. Тому якщо ви побоюєтеся приймати трібестан, але хочете добитися ефекту, який забезпечує його активну речовину, вам доведеться вживати Tribulus Terrestris в 50-кратної концентрації. Можна провести таку аналогію: Tribulus Terrestris — це апельсин, а трібестан — апельсиновий сік, готовий до вживання.

  Дія трибестана

  Трібестан стимулює вироблення лютеїнізуючого гормону, який, у свою чергу, підсилює вироблення тестостерону статевими залозами. Крім того, трібестан не дає організму зрозуміти, що рівень статевих гормонів перевищує норму. У цьому й полягає секрет ефективності трибестана.

  У нормі при підвищеному рівні тестостерону припиняється вироблення лютеїнізуючого гормону, щоб запобігти подальше підвищення. Але трібестан блокує реакцію організму на підвищений рівень тестостерону, і вироблення лютеїнізуючого гормону триває.

  Курс прийому трибестана

  Трібестан необхідно приймати щодня протягом восьми тижнів. Рекомендована доза становить три таблетки на день (750 мг) для людей вагою менше 90 кг, і шість таблеток в день (1500 мг) для людей вагою більше 90 кг. Трібестан залишається активним в організмі протягом приблизно 8 годин, тому приймати його слід три рази на день, щоб забезпечити безперервну секрецію лютеїнізуючого гормону і стабільного зростання рівня тестостерону. За допомогою трибестана рівень тестостерону можна підвищити на 40%.

  Після завершення восьмитижневої курсу слід зробити двотижневу перерву, тому що організм адаптується до препарату. Після припинення прийому трибестана вироблення тестостерону приходить в норму. Застосування препарату за схемою «вісім тижнів — двотижнева перерва» можна продовжувати до нескінченності.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.