Тибетський гриб — всебічна допомога організму

загрузка...

«Батьківщиною» тибетського гриба, також відомого як гриб молочний, вважається Тибет: згідно з однією з численних легенд про походження цього гриба, тибетські монахи першими навчилися вирощувати гриб і виявили його корисні властивості. Тибетський гриб виявився настільки корисним, що ченці назвали його «еліксиром молодості»: люди, які пили напій, виготовлений за допомогою тибетського гриба, ніколи не хворіли і жили довше інших.

Цікаво, що «чудодійні» властивості тибетського гриба, приписувані йому ченцями, дійсно виявилися правдою. Після того, як з Індії гриб був завезений до Європи, численні медичні дослідження складу і властивостей тибетського гриба і продуктів його життєдіяльності дозволили виявити, що тибетський гриб дійсно корисний як для зміцнення загального здоров’я, так і для профілактики і прискорення лікування окремих захворювань.

Тибетський гриб являє собою симбіоз безлічі корисних бактерій і грибкових мікроорганізмів, які формують окремі «зернятка», схожі на зернятка рису; розростаючись, тибетський гриб поступово починає нагадувати пагони цвітної капусти. Тибетський гриб використовується для виготовлення кефіру: в процесі ферментації, тривалість якого становить від дванадцяти до двадцяти чотирьох годин, тибетський гриб перетворює звичайне молоко в дивовижно корисний напій, багатюще джерело прибутків — корисних мікроорганізмів.

Тибетський гриб — джерело вітамінів і пробіотиків

Протягом століть тибетські ченці використовували тибетський гриб для приготування лікувального напою, який вважався засобом від всіх хвороб серця і способом продовжити життя і уповільнити старіння. Сьогодні ж вченим вдалося встановити, що продукти життєдіяльності тибетського гриба дійсно корисні для профілактики і лікування хвороб серцево-судинної системи, а також для зниження холестерину, придушення запальних процесів, нормалізації артеріального тиску. Корисні властивості тибетського гриба і продуктів його життєдіяльності пояснюються його унікальним складом: в кефірі містяться і різноманітні пробіотики, які нормалізують кишкову мікрофлору, і всілякі вітаміни, і необхідні організму поживні речовини. У напої, який можна приготувати за допомогою тибетського гриба, містяться лактобактерії, вітаміни K, B1, B12. Вживати його (зрозуміло, з обережністю і в невеликих кількостях) можна навіть при індивідуальній непереносимості лактози — молочного цукру: в процесі ферментації тибетський гриб розщеплює міститься в молоці цукор до окремих молекул молочної кислоти.

Корисні властивості

 • Природне засіб від алергії
 • Потужний і абсолютно нешкідливий природний антибіотик
 • Сприяє лікуванню хвороб печінки і жовчного міхура, сприяє розпаду каменів у жовчному міхурі
 • Сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму (в тому числі продуктів розпаду)
 • Знижує рівень ліпопротеїнів низької щільності — «поганого» холестерину, підвищує ризик атеросклерозу
 • Прискорює лікування захворювань шлунково-кишкового тракту — в тому числі гастриту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки
 • Дуже ефективний у лікуванні різних видів молочниці (кандидозу)
 • При тривалому вживанні допомагає стабілізувати артеріальний тиск, вилікувати гіпертензію (хронічно підвищений артеріальний тиск)
 • Допомагає при лікуванні деяких захворювань шкіри — екземи, псоріазу
 • Пригнічує запальні процеси, тим самим збільшуючи ефективність лікування різних запальних захворювань
 • Відновлює нормальну мікрофлору в кишечнику
 • Важливе гідність продуктів життєдіяльності тибетського гриба — їх здатність очищати організм від будь-яких шкідливих речовин. Особливо це властивість тибетського гриба корисно при тривалому лікуванні антибіотиками. Надаючи на організм своєрідне комплексна дія, напій з тибетського гриба одночасно і відновлює мікрофлору в кишечнику (антибіотики, як відомо, знищують не тільки шкідливі, але й корисні бактерії, тим самим збільшуючи ризик дисбактеріозу), і стимулює виведення з організму залишкових антибіотичних з’єднань.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.