Техніка сексу: це повинна знати кожна жінка

Сексологи запевняють, що будь-яка дівчина здатна перетворитися на виродка кішку в ліжку — потрібно тільки знати кілька секретів, які перетворять ваші рутинні рухи тіла в неприборканий і пристрасний секс. Неважливо, чому ваше сексуальне життя не дає задоволення — тому що останнім часом ви приділяєте вся увага роботі і сім’ї, або ваше інтимне життя просто перетворилася на нудну рутину, — поради досвідчених сексологів допоможуть вам повернути відчуттям колишню гостроту і зробити секс незабутнім.

Полюбіть власне тіло

Якщо ви хочете бути дияволицями в ліжку і спокусницею, проти якої неможливо встояти, ви повинні позбавитися від комплексів стосовно власної зовнішності. Ви прекрасні — і крапка. Завжди пам’ятайте про це. Тисячі досліджень в цій області показали, що сором’язливі, невпевнені в собі, закомплексовані жінки поводяться дуже боязко і рідко стають ініціаторами сексу, що гостро відчувають чоловіки. Такі жінки менш схильні до експериментів в ліжку, вони не схильні обговорювати з партнером свої потреби, почуття і відчуття — на відміну від їх більш розкутих товаришок, задоволених своєю зовнішністю (навіть дуже далекою від ідеалу). Згадайте: більшість фатальних жінок, сводивших з розуму знаменитих чоловіків, були далеко не красунями. Як не дивно, але чоловіків збуджують зовсім не модельні пропорції, а чуттєві вигини. Побачивши апетитну попку і пишний бюст, чоловіки не думають про те, що жінці з такою фігурою стоїть схуднути. Ні, вони думають: «Ось це так! Я хочу це помацати! ». Так що перестаньте турбуватися про те, що за сніданком ви з’їли шматочок хліба або шоколадку. Краще подумайте про те, що ваш чоловік звернув на вас увагу багато в чому завдяки вашій фігурі — і не мучте себе сумнівами у власній привабливості.

Проводьте «підготовчу роботу»

Не тільки жінки люблять ніжність і ласку, збуджуючі погладжування, дражливі дотику і масаж. Чоловіки просто тануть від подібних ласк. До того ж, це відмінний спосіб встановити емоційний зв’язок з партнером. Масаж шкіри голови і дотики до волосся надають збудливу дію на чоловіків, адже під волоссям у них сховано чимало ерогенних точок. Згадайте, як перукарні майстер масажними рухами миє ваше волосся, і спробуйте повторити ці розслаблюючі кругові рухи, щільно натискаючи подушечками пальців на шкіру голови, щоб забезпечити приплив крові. Крім того, масаж — відмінна прелюдія до сексу, особливо якщо ви соромитеся безпосередньо заявити, що хочете інтиму. Хай ваші руки говорять за вас. Не сумнівайтеся, чоловіки прекрасно знають цю мову.

Не недооцінюйте оральний секс

Ні для кого не секрет, що чоловіки люблять оральні ласки. А ось про те, що сильна стать просто жити не може без прелюдії, відомо небагатьом. Виявляється, більшість чоловіки готові зовсім відмовитися від сексу, якщо йому не передують ласки. Механічне задоволення інстинкту їх не цікавить. Отже, тепер ви знаєте, як сильно чоловіки цінують феляцію, а значить пора дізнатися премудрості орального сексу (так-так, це зовсім не так просто, як здається). По-перше, не варто накидатися на член чоловіка, минаючи всі інші ерогенні зони. Почніть з легкої дражливою ласки грудей, оближіть і пощекочіте соски, живіт, погладьте внутрішню сторону стегон. За цей час у вас в роті повинно скупчитися порядно слини — не соромтеся цього, вона полегшить вам роботу згодом. Округлите губи, надавши їм схожість з буквою «О», і повільно захопіть губами (заховавши зуби!) Пеніс чоловіка, просуваючись від головки вище і так само повільно опускаючись вниз. Рукою притримуйте стовбур в основі, і мовою з невеликим натиском проводите по голівці, лоскочучи щілину. Цей фокус не залишить чоловіка байдужим. Намагайтеся підтримувати рівний ритм, щоб напруга росла поступово. Відчувши, що чоловік близький до оргазму, збільште швидкість і тиск.

Не бійтеся «брудних» розмов у ліжку

Якщо навіть думка про вживання нецензурних слів викликає у вас огиду, пора змінити свою думку. Ви дуже здивуєтеся, дізнавшись, наскільки благотворно «брудні» розмови в ліжку можуть відбитися на вашій інтимного життя. По-перше, це прекрасний спосіб повідомити партнерові про ваші бажання, причому конкретно і буквально, без еківоків і евфемізмів. По-друге, чоловіки просто втрачають голову від «брудних» розмов, особливо якщо їх ініціатором виступає жінка. Так що виходить, що від вашої словесної нестриманості в ліжку одна суцільна користь. Якщо ви ніяк не можете побороти сором’язливість і під час сексу волієте мовчати, відправте вашому чоловіку непристойне повідомлення по смс або електронною поштою. Навіть проста фраза «Зараз мої пальці роблять те, що пізніше зробиш зі мною ти» заведе чоловіка так, що він ледве зможе дотерпіти до зустрічі з вами. Не сумнівайтеся — повна пристрасті ніч вам забезпечена!

Значення поцілунку

Чим старше і досвідченіше ми стаємо, тим менше надаємо значення поцілункам. Та й що особливого може бути в поцілунках для дорослих, які можуть займатися куди більш захоплюючими речами, правда? А пам’ятаєте, з яким трепетом ви очікували поцілунку в отроцтві і юності? Як миттєво порушувалися від одного тільки боязкого дотику губ до губ? Між тим, поцілунок — справжній, пристрасний поцілунок — може буквально творити дива. Більш того, знаходяться люди, які заявляють, що здатні випробувати оргазм від одних тільки поцілунків (що цілком імовірно, враховуючи кількість нервових закінчень у роті). Згадайте старі добрі часи, коли ви могли цілуватися годинами, не в змозі хоча б на мить відірватися від об’єкта вашого бажання. Почніть з легких, ледь відчутних поцілунків-торкань губ. Плавно переміщайтеся на лінію підборіддя, шию, поступово нарощуючи інтенсивність дотиків. Спробуйте злегка прихопити шкіру зубами і всмоктати. Губами захопіть верхню губу партнера і перейдіть до традиційних «дорослим» глибоким поцілунків. Час від часу міняйте тиск на губи чоловіка і давайте йому зрозуміти, як вам приємно — тихі стогони задоволення будуть досить до речі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.